LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Yoksa böyle birileri yok mu buluşma falanakannehir

birisi 450 tl göndermiş öyle yazıyor.şimdi nolcak peki o paralar havaya uçtu öyle mi?öff

kardelen buluşma var canım olmuş öyle para gönderen de var sanırsam havaya uçtu o para akannehir

birisi 450 tl göndermiş öyle yazıyor.şimdi nolcak peki o paralar havaya uçtu öyle mi?öff

Sadece o olsa iyi canım..Konu çok uzun olmasada baştan okusaydınız..Hamileliği boyunca bütün masraflarını karşıladı insanlar nerdeyse..Yok 4 boyutlu ultrasona girmek istedi..Yok şeker tahlili yaptırmak istedi..Yok ana kucağı yok bilmem ne..

yaa haspam medikalde doğum yapmak istemiş 4 boyutlu ultrasona girmiş fakir bi insanın neyine bu biz bile şimdi yapsak doğum medicalde ne işimiz var o kadar para veremeyiz ya çokkkk zengin olmak lazım burdan belli aslında

anaaam:1shok:şok oldum.demekki olay ortaya çıkmasaydı kimbilir daha neler isteyecekti

bu arada haklısınız konuyu bi ordan bi burdan okudum ona göre yorum yaptım ama neticeyi anladım.:kedi:

teşekkür ederim

anaaam:1shok:şok oldum.demekki olay ortaya çıkmasaydı kimbilir daha neler isteyecekti

bu arada haklısınız konuyu bi ordan bi burdan okudum ona göre yorum yaptım ama neticeyi anladım.:kedi:

teşekkür ederim

Önemli olanda netice zatenkaydirigubbakcemile3

karnında bebekle orta kalan kız gündeme oturdu
referandumu geride bıraktı :1closedeyes:

selam kizlaaar :)
uzun bi aradan sonraa biz geldik puyorumnanaktan :CüvCüv:
nerdesin kız sen opuyorumnanaktanözledik yani merak ettim niye gelmiyo dedim
opuyorumnanaktan
opuyorumnanaktanneredesin sen
karnında bebekle orta kalan kız gündeme oturdu
referandumu geride bıraktı :1closedeyes:

aynen geride kaldı referandum kaydirigubbakcemile3şimdiye kadarki topladığım ekşınlar varya hiçbişey değilmiş heee:roflol:

ekşının kokusunu aldım geldim:1ninca: misafirim bitmiyo loca

Loca ablacim dinleniyorduum bol bol nette girmeye zamanim yokdu :)))
özledim sizi

ekşının kokusunu aldım geldim:1ninca: misafirim bitmiyo loca
evet o 4 misafir hiç eksilmedi ama daha ilginci benim topikte misafir yok :1shok:bu daha ilginç
Loca ablacim dinleniyorduum bol bol nette girmeye zamanim yokdu :)))
özledim sizi

bizde özledik seni şey sen kaç yaşındasın bana abla dedinde ondan sordum hiç abla diyen olmamıştı banakaydirigubbakcemile3benimde yaşım küçük yani

loca misafir benim eve gelen misafir :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…