LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

rica ederim canım ne demek opuyorumnanaktaniyiki doğdun iyiki bizimlesin

Doğum günün kutlu olsun okypete nice yıllaraopuyorumnanaktan

abovvvv kardelen ne diyosun o kadarmı ayy bu kadarını tahmin etmedim hiç para yollamak hee neler olmuş orda haberim yok

abovvvv kardelen ne diyosun o kadarmı ayy bu kadarını tahmin etmedim hiç para yollamak hee neler olmuş orda haberim yok

Ben o konuyu takip ediyodum çok acıyodum o kıza..Ta ki eşime büyü yapmışlar dedi..Hocaya gittim dedi..Büyüyü bozdurmak için para istediler dedi..Ben de özelden mesaj attım..Dedim ki büyüyü bozdurmak istiyorsan ve paran yoksa medyum memişe gidebilirsin o ücretsiz yapıyo..Tanıyorum onu çünkü..Biliyorum ki adamın parayla işi yok..Hanfendiden cevap gelmedi..Bi teşekkür bile etmedi..Niye çünkü ona akıl vermiycen para vercenaklinialirimsmileBen o zaman biraz kıllandım..Ama bi şey yazmadım çünkü orda yandaşları çok kavga çıkarırlardı..

anladım daha artık yardım yapmazlar sanırsam etmesinler insanların duygularıyla oynadılar resmenalsanaalsanasmile

ya bide belgeleri falanda görmüşler yani çok tuhafCADIARZU:uhm:

Belge olabilir loca..Hatta hayat hikayeside doğru olabilir..Boşanıyo olabilir..Kocası hamileyken bırakmış olabilir.Hatta gerçekten zor durumda olabilir..

eee neki bu peki taa başlarını okumuştum onuda unuttum gitti baya fransız kaldım olaya sonradan sapıttımı yani paraları görünce kafamçokkarıştıiyi düşünmek istiyorum ama olmuyor

İyi düşünemiyorum ben bi şeyler döndü orda orası pek masum değil..

açık varmış zaten biri dedi yakaladım diye ama sesimi çıkarmadım dedi keşke o açık neyse söyleseymiş ya

internetten yapılan yardım isteklerini ciddiye almayacaksın işte,bu konu ders olsun hepimize diyorum

açık varmış zaten biri dedi yakaladım diye ama sesimi çıkarmadım dedi keşke o açık neyse söyleseymiş ya

Söylenmiyo işte canım..Bi kız bu konuya hiç inanmadım yazmıştı da kıza yapmadıklarını bırakmadılar..

internetten yapılan yardım isteklerini ciddiye almayacaksın işte,bu konu ders olsun hepimize diyorum

evet almayacaksın ben almam gerçi güvenemem inansaydımda yardım yapmazdım da yinede insan dumur oluyor.sadece inanıp yorum yapmak bile kötü ediyo insanı

evet almayacaksın ben almam gerçi güvenemem inansaydımda yardım yapmazdım da yinede insan dumur oluyor.sadece inanıp yorum yapmak bile kötü ediyo insanı

Bi de para gönderenleri düşün..Hiç biri de yok ortada

ya nerdeki bunlar çıksınlar ortayada bi açıklama yapsınlar merak ediyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…