LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

sende kabak dolması canavarımmsın melisimmopuyorumnanaktan
çok sevverim he bidee izmirr köfteeeeopuyorumnanaktan
melis yeni çıkmadı yoğun olduğu zaman kapatıyorlarmış kim var kim yok o yüzden görünmüyor siteyi yavaşlatıyormuş.a.smakarna canavarımı dedi biri bende öyleyim:içelim:
böylede site bomboş gibiii demeiii göremiyozzzz:smiley-cool:

1 kez mi ne izledim o kadar ona vaktim yok zaten:hulya:
bende arada bakıyodumm candy tama biii kuklaa:)akannehir

kızlar ben çıkıyorm opuyorumnanaktan görüşürz
:a015puyorumnanaktan
çok sevverim he bidee izmirr köfteeeeopuyorumnanaktan
böylede site bomboş gibiii demeiii göremiyozzzz:smiley-cool:

bende arada bakıyodumm candy tama biii kuklaa:)akannehir

izmir köfte ve makarna bayılırım bak meg ve melis bi ortak yönümüz daha çıktı kaydirigubbakcemile2

yaw sanki kimseler yokmuş gibi geliyi sitede offf hiiiçç sefmedim be bu durumuu:umursamaz:

izmir köfte,makarna,kabak dolması,sarma çeşitleriii oleeyy:)))

Şeniz
:a015puyorumnanaktan
mmasalll iygecelr cnmmirmirmirmir

izmir köfte ve makarna bayılırım bak meg ve melis bi ortak yönümüz daha çıktı kaydirigubbakcemile2
lociş senden megle bendensin ver makarna kabak köfte sevenler:)ŞenizŞeniz

bende sevmedim boşa yazıyormuşuz gibiguclubacismile

evet yaaa göremiyozz hiç arcıgımzz arkadaş hangi topikte kimsesiz gibiyizboshayallersmile

ben daha çok salçalı domatesli severim üzerinede sarımsaklı yoğurt sossuz yemem makarna :1closedeyes:

bende makarnayı en çok kıymalı soslu severimmcokacimcoook

aaa kıymalıyada bayılırım böyle kıyma domates maydonoz karışımı olcak offfff karnım acıktı beeecokacimcoook

iyi geceler canikolarım ..konuları takip ediyorum saçma sapan konular ...bende uyuz olmuştum iffetli konusuna daha neler göreceğiz okuyacağız bakalım burda ...

günaydın kızlar,hepimiz hayalet olduk,kimse,kimseyi görmüyor ancak yazılar var.gelelim iffet konusuna kk.da her gün şaşırıyorum kadın evindeki erkek misafirle siyaset konuştu diye kocası tarafından iffetsiz olmakla suçlanmış,ne kadar çirkin yarabbim.bizler burda tanımadığımız erkeklerle konuşuyoruz(taxide,durakta,sahilde....)o koca buna ne derdi çok merak ediyorum,yada demezdi direkt namus cinayeti herhalde.allahım 2010 senesindeyiz ve hala bazı insanların zihniyetleri değişmedi.neyse şimi çıkmak zorundayım iyi ve mutlu gününüz olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…