LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

yeri gelir babamın,dedemin arkadaşlarıyla koca koca adamlarla konuşurum siyaset. ne yani ben iffetsizmiyim. yolarım öyle diyen adamı ben. kime ne benim ne konuştuğumdan. benim namusuma laf uzatacak adam daha anasının karnından çıkmadı,çıkamaz da !

masalcım sende eksi puan vermişsin ama ben "çok konuşan iffetsizdir mi dedim" ayyy ne hakla dicem ki bunu sadece herşeyin fazlası zarar dedim..fazla konuşmamk lazım dedim ama sadece benim düşüncem di oldu bitti yani oldumu kuzum kızmayın bana yaşıma verin belkide cahil kalmışımdır :1hug::1hug:

hoşgeldin dominam
nolmuş banada anlat herşeyden bihaberim ya benneyaptımki benneyaptımki

iyi geceler canikolarım ..konuları takip ediyorum saçma sapan konular ...bende uyuz olmuştum iffetli konusuna daha neler göreceğiz okuyacağız bakalım burda ...
iyi geceler opuyorumnanaktanhepimiz uyuz olduk evet
günaydın kızlar,hepimiz hayalet olduk,kimse,kimseyi görmüyor ancak yazılar var.gelelim iffet konusuna kk.da her gün şaşırıyorum kadın evindeki erkek misafirle siyaset konuştu diye kocası tarafından iffetsiz olmakla suçlanmış,ne kadar çirkin yarabbim.bizler burda tanımadığımız erkeklerle konuşuyoruz(taxide,durakta,sahilde....)o koca buna ne derdi çok merak ediyorum,yada demezdi direkt namus cinayeti herhalde.allahım 2010 senesindeyiz ve hala bazı insanların zihniyetleri değişmedi.neyse şimi çıkmak zorundayım iyi ve mutlu gününüz olsun.
:KK3::KK3:daha sonra görüşürüz tatlımopuyorumnanaktan
örümcek beyin tabiri bu tür zihniyetler için boşuna söylenmemiş heralde:eek:klava:
a.sa.s
selam canlarımm hihoyyyt
selammm:KK3:
Aaa neler olmuş ben yokken ya :1shok:
hoşgeldin:KK3:yaa neler oldu neler çok şey kaçırdın
hoşgeldin dominam
nolmuş banada anlat herşeyden bihaberim ya benneyaptımki benneyaptımki

sende yoktun hevin evet bi konu vardı dert bölümünde onu tartıştık da hatta burda linki de var ama konu kilitlendibenneyaptımki

masalcım sende eksi puan vermişsin ama ben "çok konuşan iffetsizdir mi dedim" ayyy ne hakla dicem ki bunu sadece herşeyin fazlası zarar dedim..fazla konuşmamk lazım dedim ama sadece benim düşüncem di oldu bitti yani oldumu kuzum kızmayın bana yaşıma verin belkide cahil kalmışımdır :1hug::1hug:

herkesin görüşü kendine göre doğrudur. site bana "eksi" verme hakkı verdiğine göre istediğime veririm. bunun açıklamasını yapmak zorunda değilim. o konuda "artı" verdiğim bir sürü kişi oldu. nedeni görüşlerimin uyması.

kusura bakma ama senin o konuda yazdıklarını herkes gayet iyi anladı. ne demek "fazla konuşmamak gerek " ne yani konu sahibi fazla konuştu diye mi "iffetsiz" oldu. az konuşsa olmucak mıydı ?

yaşına veremem kusura bakma. 20 yaşındaymışsın. ben de 20 yaşındayım. 20 yaş böyle konuları sorgulayabilecek kadar küçük bir yaş değil !

X