LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

ben bunu okumuştum o zamanlar ama kocası durumu çakmıştı demisırnaşık şey
evet senin de mesajın varmış o konuda yeni gördüm sırnaşık şey
herkes etiketlere birşeyler yazıyordu,biri "molfix kullan" yazmıştı,ben de "emici gece külodu" yazmıştım ama silmişler kilitlenince :roflol:
ala ne gülmüştüm ya sırnaşık şey :roflol: :roflol:

http://www.kadinlarkulubu.com/esi-esinin-ailesi/374780-dogumuma-az-kaldi-gideyim-kalayim.html

al buda benden ..
özet geçeyim..
bu konu açıları 2-3 gün oldu...

bu kız 18 yaşında 8 aylık hamile..
kayınvalidesi ile aynı binada oturuyor..cep teli yok...sokağa çıkma izizni yok..ailesi ile göçrüşmesi yasak resmi nikahı yok kaynanası el kaldırdı..ailesi yalvarıyor gel kızım diye..babası yüz felci olmuş ..istanbuldan ankaraya kızına gelmişler bebek eşyası getirmişler ..kocası eve almamış..
ve kıza 2 gündür dil döktük git ailene diye...hala evde kocamı seviyorum diye tutturdu...
allah akıl fikir versin şişirdi bizi çatlattı resmen....onunu yüzünden buraya gelemedim yahuuuuu..

Allah akıl fikir versin ne diyim ki :1ninca:

heh hurim o konuyuda ben bugün okumaya başladım o kadar sayfayı nasıl okuyacaksam akannehirkıza sinir oldum şu iletişim çağında bu cahillik ne ya gerçi buna cahillik denmezde anca saflık denir çok sinirlendim ya :kızgın:hata üstüne hata tamam hatalıyım diyo ama çabalamıyo düzeltmek için
gerizekalıııı kafamçokkarıştı

yaaa lınkı yazamıyorum :KK43:

mesaj sayın 100 ü tamamlaması lazım canım resim ve link koyabilmen için..
ben bunu okumuştum o zamanlar ama kocası durumu çakmıştı demisırnaşık şey

çok omik ama yaaa..ben kendimi düşündüm kocamı uyandırıp karnım yarılıncaya kadar gülerdik heralde kriz gelirdi..

gerizekalıııı kafamçokkarıştı

mesaj sayın 100 ü tamamlaması lazım canım resim ve link koyabilmen için..

çok omik ama yaaa..ben kendimi düşündüm kocamı uyandırıp karnım yarılıncaya kadar gülerdik heralde kriz gelirdi..

tesekkur ederım :)

bu kızın kocası hasta ama kocaya göre kızın ailesi hasta -tatlicadiarzu-kişi karşısındakini kendi gibi bilirmiş ya ondan böyle konuşuyo.çok sinirleniyorum yani nikah yapmasa bari bu saatten sonra nikah olursa yandı işte aslında elinde bi koz varda farkında değil kafasız alsanaalsanasmile

o konuya,
"iyi ki s.çmamışsın yoksa adamın kaşını gözünü boyardın" yazmış biri de :roflol:
krize girdim yine :roflol:

bu kızın kocası hasta ama kocaya göre kızın ailesi hasta -tatlicadiarzu-kişi karşısındakini kendi gibi bilirmiş ya ondan böyle konuşuyo.çok sinirleniyorum yani nikah yapmasa bari bu saatten sonra nikah olursa yandı işte aslında elinde bi koz varda farkında değil kafasız alsanaalsanasmile

ben de sinirlendim şimdi okuyunca :eek:klava:

yakında soyle konuda acarlar sıvılcem cıktı patlatımı ız yaparmı :)

ya bılmıyorum allah dert verıp derman aratmasın ama bazıları harbı abartı yaa barız uydurma

X