LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Cidden çok tuhaf konular var sırnaşık şey
Geçen sene bir konu vardı gül gül ölmüştük,onu bulursam durun linkini ekliyim sempatiksalakcinni

bende gördüm ...
doğuma az kaldı gitsem mi kalsammı diye bir konu var 3 gündürde bende ona sardım..ne diyeyim doğru ise allah bunlara akıl fikir versin daha ne diyeyim..
kewndilerinde uzaklaşıp dışardan kendilerine bakamıyorlar...
mantıksız salakça işler yapıyorlar allah akıl fikir versin hepsineee...
amiiiiiiiiiin

bende gördüm ...
doğuma az kaldı gitsem mi kalsammı diye bir konu var 3 gündürde bende ona sardım..ne diyeyim doğru ise allah bunlara akıl fikir versin daha ne diyeyim..
amiiiiiiiiiin

amin boshayallersmile

bir de yanlış hatırlamıyorsam,eskiden birisi idrarının resmini çekmiş hamile miyim diye soruyormuş ben görmedim ama :roflol:

bende gördüm ...
amiiiiiiiiiin

heh hurim o konuyuda ben bugün okumaya başladım o kadar sayfayı nasıl okuyacaksam akannehirkıza sinir oldum şu iletişim çağında bu cahillik ne ya gerçi buna cahillik denmezde anca saflık denir çok sinirlendim ya :kızgın:hata üstüne hata tamam hatalıyım diyo ama çabalamıyo düzeltmek için

aysemcan
Papatya
Medeni Durumunuz: Bekar
Meslek: Bankacı
Yaşadığınız Yer: Denizli Giriş tarihi: Jun 2010

yardımlarınıza ihtiyacım var:KK43::KK43: Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

merhaba arkadaslar uzun zamandır yorumları ve konulrı okuyordum ama yenıüye olmak nasip oldu ...su anda nişanlıyım ve nişanlımla ilişkiye giriyoruz prezervatifle korunsakta cok korkuyorum cunku dugün seneye sizce prezervatifte risk oluyomu yanı hamıle kalabılırmıyım yardımcı olursanız cok sevınırımm

aysemcan
Papatya

--------------------------------------------------------------------------------

merhaba arkadaslar uzun zamandır yorumları ve konulrı okuyordum ama yenıüye olmak nasip oldu ...su anda nişanlıyım ve nişanlımla ilişkiye giriyoruz prezervatifle korunsakta cok korkuyorum cunku dugün seneye sizce prezervatifte risk oluyomu yanı hamıle kalabılırmıyım yardımcı olursanız cok sevınırımm

kopyala yapıstır yapım barı :)

hatırladım ben bu konuyu kaydirigubbakcemile3

amin boshayallersmile

bir de yanlış hatırlamıyorsam,eskiden birisi idrarının resmini çekmiş hamile miyim diye soruyormuş ben görmedim ama :roflol:

ayy bazılarında hiç akıl yok gerçekten yaa

bende gördüm ...
amiiiiiiiiiin

ben gördüm ama okumadım sanırım o konuyu
çok uzun olunca üşeniyorum okumaya :hulya:

aysemcan
Papatya

anlamadım bunu :roflol:

kadinlarkulubu.com/derdim-var/375181-yardimlariniza-ihtiyacim-var.html

http://www.kadinlarkulubu.com/esi-esinin-ailesi/374780-dogumuma-az-kaldi-gideyim-kalayim.html

al buda benden ..
özet geçeyim..
bu konu açıları 2-3 gün oldu...

bu kız 18 yaşında 8 aylık hamile..
kayınvalidesi ile aynı binada oturuyor..cep teli yok...sokağa çıkma izizni yok..ailesi ile göçrüşmesi yasak resmi nikahı yok kaynanası el kaldırdı..ailesi yalvarıyor gel kızım diye..babası yüz felci olmuş ..istanbuldan ankaraya kızına gelmişler bebek eşyası getirmişler ..kocası eve almamış..
ve kıza 2 gündür dil döktük git ailene diye...hala evde kocamı seviyorum diye tutturdu...
allah akıl fikir versin şişirdi bizi çatlattı resmen....onunu yüzünden buraya gelemedim yahuuuuu..

Demin bir konu daha görmüştüm alt komşularından devamlı çığlık sesleri geliyormuş hatta sarissa senin de mesajın var o konuda yanlış hatırlamıyorsam :roflol:

http://www.kadinlarkulubu.com/esi-esinin-ailesi/374780-dogumuma-az-kaldi-gideyim-kalayim.html

al buda benden ..
özet geçeyim..
bu konu açıları 2-3 gün oldu...

bu kız 18 yaşında 8 aylık hamile..
kayınvalidesi ile aynı binada oturuyor..cep teli yok...sokağa çıkma izizni yok..ailesi ile göçrüşmesi yasak resmi nikahı yok kaynanası el kaldırdı..ailesi yalvarıyor gel kızım diye..babası yüz felci olmuş ..istanbuldan ankaraya kızına gelmişler bebek eşyası getirmişler ..kocası eve almamış..
ve kıza 2 gündür dil döktük git ailene diye...hala evde kocamı seviyorum diye tutturdu...
allah akıl fikir versin şişirdi bizi çatlattı resmen....onunu yüzünden buraya gelemedim yahuuuuu..

kızını dövmeyen dizini döver lafına inanmaya başlayacağım artık
böyle tipleri gerçekten dövmek istiyorum kötükedihüso :eek:klava
bir de şu kelam meselesi vardı hani 15 kişiyle yaşayacak olan
o da tam sopalıktı

sempatiksalakcinni
Demin bir konu daha görmüştüm alt komşularından devamlı çığlık sesleri geliyormuş hatta sarissa senin de mesajın var o konuda yanlış hatırlamıyorsam :roflol:

evet var kaçırmam öyle konuları kaydirigubbakcemile3

X