LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

aa geçen ben sana çok benzeyen birini gördüm OLCA ydı galiba bide oda büyük yazmış nickini bilmiyorumkismile

kk beni ajan yaptı kaydirigubbakcemile3daha doğrusu bu yönümü keşfettim.ama çok garip yani dün üye ol 8 mesajın var ve kaç sayfa önceki konuya eksi ver

aa geçen ben sana çok benzeyen birini gördüm OLCA ydı galiba bide oda büyük yazmış nickini bilmiyorumkismile

doğru görmüşsün canım yeni üye tabi(!)neredeyse aynı nick demi ikizim o benim kaydirigubbakcemile3geldi benim topiğe üye olur olmaz dedi çok benziyoz diye zatenbenneyaptımki

yok tabi dominacım ne yazmışki repe diyorumda anlamıyorlar bak misafir var habire takip ediliyoruz sonra üye oluyorlar belkide çift üyelik şu sıralar çok zaten gıcık olduğuna veriyor eksiyi

kk beni ajan yaptı kaydirigubbakcemile3daha doğrusu bu yönümü keşfettim.ama çok garip yani dün üye ol 8 mesajın var ve kaç sayfa önceki konuya eksi ver

o gelen misafirler olmasınmı bunlar canım?
bide taa eski msjları bulmalarıda garip bilmiyorumkismile

doğru görmüşsün canım yeni üye tabi(!)neredeyse aynı nick demi ikizim o benim kaydirigubbakcemile3geldi benim topiğe üye olur olmaz dedi çok benziyoz diye zatenbenneyaptımki

benneyaptımki benneyaptımki
hayırdır inşallah hayırdır inşallaaahh

o gelen misafirler olmasınmı bunlar canım?
bide taa eski msjları bulmalarıda garip bilmiyorumkismile

benneyaptımki benneyaptımki
hayırdır inşallah hayırdır inşallaaahh

bende onu diyorum ya hevin misafirler onlar belli yoksa o kadar sayfa geriye git eksi ver olcak iş değil bide diyorlar bana şüphecisin nasıl şüphelenmeyim şimdi ateş olmayan yerden duman çıkmıyor yani:umursamaz:misafir benden hiç eksik olmuyor sürekli okunuyor burası geçen gecenin 4 ünde bile vardı misafir:bbo:düşün artık ne için okuyolar anlamadım benneyaptımki

çok garip gerçekten canım :bbo:
bide şu var, topic hemen hemen her saatte üstlerde, ordanda görüp girenler vardır aktif ya hep

bana müsade canlarım iyi geceler,
umarım yarın fırsat bulurda girebilirim opuyorumnanaktan

a.s.

tamamdır şekerler anlaşıldı sağolun opuyorumnanaktan
masalım akşama bekliyoruz bitanem dikkatlı olun Şeniz

şu konuya bi bakayım

bana bişey olmaz herhalde yeşilim bişey yazmış ben güme gitmem :lepi:

zhebani senin yorumlarda bişey yok canım en fazla uyarı alırsın sende rahat ol biraz ban alcam dersen alırsın tabi

evet zhebanide de bişey yok ki. saçmalamasınlar gayet güzel yortum yapmış zebanim

Selam kızlar geldim ben aklinialirimsmile

Bu arada biri bana - rep vermiş,ben de aynen iade ettim.İyi yapmış mıyım :roflol:

iyi yapmışsın bebemm kaydirigubbakcemile3

amaan dominam boşver değmez zemuszemus

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
tek başıma bıraktınız beni :gitme:

kıyamam sanaaa opuyorumnanaktan

hahaha sen neler kaçırmışsın böyle hevinimm sengözlerimebaksanab

çok garip gerçekten canım :bbo:
bide şu var, topic hemen hemen her saatte üstlerde, ordanda görüp girenler vardır aktif ya hep

bu kadar çok ne konuşuluyor diyemi düşünüp merak edip giriyolar ki evet bu dediğin olabilir de eksi vermek niye arkadaşımı acepCADIARZUde böyle gerek duydu hakikaten dominanın o mesajda hiç bişey yokki:sm_confused:

X