LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

mavinin yeni basın açıklamasını gördünüz mü kızlar? haddini aşmaya son sürat devam ediyo terbiyesiz

gördüm görmemmi şizofren kendini iyice patron sanıyor hee utanmasa yönetime el koyacak çekilin burası benim demediği kalmış.ohaoldumsmile

zhebani özel mesajı okudum evet aynı kişi onlar yüzü yok tabi kendi nickiyle gelmeye falan böyle yapmış işte ama yine yakalandı.

locam hoşgeldin,
zebanim noldu :çok üzgünüm:
kızlar kim kimle aynı kişi şu kaynana konusundaki kayboldum nickliyi mi diyorsunuz?

bi facede dolanayım bakayım dedim. ortalık karışmış ya kaynanalıda. locam sende gelmişinn.. zebaninin söylediği kim kii? özel mesaj atsana locam
baya baya eski üye. hem zebaninin şeceresini tutmuş hem de iftira atma diyo

hayır yaa göz göre göre laf atıyo sana ve sen de banlanıyosunl zebani. hiç de adil değil ki bu :S

evettt ben de merak ediyomm özelden mi yazcanız napcanız bişi yapıverin de ben de gönül rahatlığıyla çıkayım evden kaydirigubbakcemile3

banlanıyorum :gitme:
dur canım belki ceza almazsınmafoldumben
locam hoşgeldin,
zebanim noldu :çok üzgünüm:
kızlar kim kimle aynı kişi şu kaynana konusundaki kayboldum nickliyi mi diyorsunuz?
hoşbulduk ben sana geniş bi vaktimde anlatayım hevin özel mesaj kutumda dolmak üzere
bi facede dolanayım bakayım dedim. ortalık karışmış ya kaynanalıda. locam sende gelmişinn.. zebaninin söylediği kim kii? özel mesaj atsana locam
baya baya eski üye. hem zebaninin şeceresini tutmuş hem de iftira atma diyo

masal ben sana msn de anlatırım canım akşamyerimseniben

isim verseydiniz sadece ühüühüü hevinn çatlıcaz kız meraktannn :KK43: tek bir isim istiyoruz tek bir isimmm :lepi:

ya masalım ben Locaya msj attm sürem 600 sn.sürem dolmadı o size iletsin
iyi banlasnlar
3 gün 5 gün banlarlar

onu da banlasnlar
hakaret eden o

bi de fake üyelikler diyo
melsideniz benim üyeliğim değil
yöneticler ıpden baksn

hee anlaşıldı locam tamam :lepi:

neyse bebekler ben çıkayım artık annem yicek yoksa beni :roflol:

hadi opuyorumnanaktan

isim verseydiniz sadece ühüühüü hevinn çatlıcaz kız meraktannn :KK43: tek bir isim istiyoruz tek bir isimmm :lepi:

masalcım burayı belki okur diyerekten yazmıyoruz belli etmeyelimki oda dökülsün değilmi çünkü biz belli etsek oda ona göre konuşcakaklinialirimsmile

X