LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

en çok dizi izleyen benim kimse beni geçemez bu konuda :lepi:ama bende sıkıldım artık :umursamaz:

angelgözde ona baende bakıyorum tatile girdi de bunlar nasıl kurtulacaklar anlamadım bilmiyorumkismilebide diyomuş senaristler yeni sezonda üniversite bölümleriyle devam edecekmiş :bbo:

angelgözde ona baende bakıyorum tatile girdi de bunlar nasıl kurtulacaklar anlamadım bilmiyorumkismilebide diyomuş senaristler yeni sezonda üniversite bölümleriyle devam edecekmiş :bbo:

kurtulurlar ya düşünce o parmaklıklar kopmuştu diye hatırlıyorum ben.
Hem onlar 9 canlı -tatlicadiarzu- Gamze'ya hele her sezon finalinde birşey oluyor ama sapasağlam zemuszemus

Ben de küpe takmayı pek sevmem..Kolye de takamıyorum sıkılılıyorum..-tatlicadiarzu-

Bol bol yüzük takarım..bayanssulusmile

ya kızlar aşkı memnu da bitti şimdi perşembe günleri neye bakıcaksam

:1shok:ne yani bu zamana kadar deldirmemişmiydin benim 5 yaşımda delinmişti :bbo:çok severim küpe takmayı bayanssulusmile

İlk defa geçen sene deldirmiştim laelaelaelaelae
Ama bir ara takmadığım için küpe, kapandı :1ninca:
Bugün çarşıda gezerken birden aklıma geldi girdim eczaneye tekrar deldirdim sırnaşık şey

evet cnm bu arada bana kısaca angel diebilirsin :KK1: hattaaaaa sinamaya uyarlancakmış galiba bende öle duymuştum

Ben de küpe takmayı pek sevmem..Kolye de takamıyorum sıkılılıyorum..-tatlicadiarzu-

Bol bol yüzük takarım..bayanssulusmile

hem kolye hem küpe çok severim ama yüzük sevmiyorum bende kafamçokkarıştı

ya kızlar aşkı memnu da bitti şimdi perşembe günleri neye bakıcaksam

fatmagülün suçu ne dizisini perşembe akşamı yaparlarsa bakarız böylece açık kalmaz aklinialirimsmile senaristler aşkı memnu ne zaman başladıysa o zaman başlatıcaz demişti fatmagülü

X