LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

kızlar yaa ben yeniyim bu isminiz altındaki sözleri nasıl yazıyonuz?

kullanıcı paneline gir,ordan profil düzenle de orda kişisel rütbe var yaz oraya ve değişikliği kaydet de ve bir ricam olucak avatarlarımız benzemesin olurmu?

evet görüşemedik denk gelmedik benim keyifler iyidir ablam opuyorumnanaktanoğlun nasıl napıyo

oglusum uyuyor saatlerden beri canim insallah sabah erkenden kalkmaz
hic uyanasim gelmiyor sabahlari bu aralar
olca kullanici panelinden ayarlari yaparken orda rütbeenin oldugu yere istedigini yaz cok uzun omamali ama

oglusum uyuyor saatlerden beri canim insallah sabah erkenden kalkmaz
hic uyanasim gelmiyor sabahlari bu aralar
olca kullanici panelinden ayarlari yaparken orda rütbeenin oldugu yere istedigini yaz cok uzun omamali ama

bende yatmak bilmiyorum tabi sonra 12 gibi uyanıyorum kaydirigubbakcemile3

ayy sinir oldum yaa.. pc yi şarja takınca kapanıyo kendi kendine.. kızlar şarjım da bitmek üzere ben çıkıyorum.. evin diğer prizlerinde deneyeyim bi bakalım sorun nerde kafamçokkarıştı

opuyorumnanaktan kendinize iyi bakın

ohhhh 12 den sonra ne ala memleket 12 gibi uyanmak cok güzel olsa gerek yaa , benim icin dua et yarin 11 kadar yatabileyim

kullanıcı paneline gir,ordan profil düzenle de orda kişisel rütbe var yaz oraya ve değişikliği kaydet de ve bir ricam olucak avatarlarımız benzemesin olurmu?

teşekkürler canım opuyorumnanaktan
tabiki canım ne demek avatardaki benim zaten hiç benzediğini düşünmüyorum
bir oyuna katıldığım için değiştirdim yanlış anlamanı istemem
rahatsız olduysan
birazdan değişirim istersen sorun deyil

iyi denemeler ,sonrasinda iyi uykular
locacik bende cikayim öptüm iyi sahurlar , iyi uykular (zaten iyide uyuyormusun

:a015::a015:
ohhhh 12 den sonra ne ala memleket 12 gibi uyanmak cok güzel olsa gerek yaa , benim icin dua et yarin 11 kadar yatabileyim
tama canım ediyorum bak :Saruboceq:

daha farklı bişey olsa daha iyi olur,sitede karıştırmasınlar diye söyledim.

iyi sohbetler size kızlara.s.
sahurluk hazırlamam lazım geç bile kaldım akannehir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…