LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

patates kızart. ya da küp patates yap. ya da kıyma kavur sandviç gibi yap onu.ya da krep yap

Tamam kızlar sağolun. Bana müsade anca hazırlanırım sahura. İyi geceler.ALLAH a emanet olun.
iyi geceler,ALLAHA emanet olŞeniz
loca karıştıran olurmu bizi acep kaydirigubbakcemile3

olur tabi olmazmı aynı avatar bile olunca karıştırıyoruz zaten böyle hepten karışır,loca olca harfler aynı yer değişmiş sadece bide ikimizde büyük harf :1closedeyes:

ya iki üyeye laf atmış onu diyorum larisaydı sanırım biri...

yaa kendini bilmez,seviyesiz,terbiyesizin teki işte okypete ve larisa mesajları gayet yerinde,mantıklı,dürüst,adil yazarlar hep belliki kısknmış yada işine gelmemiş işte lülülülülülü

amann zakkum salla terbiyesiz bir kullanıcı işte.. haddi bildirildi . ban da gelir yakında belki de gelmiştir.

yaa kendini bilmez,seviyesiz,terbiyesizin teki işte okypete ve larisa mesajları gayet yerinde,mantıklı,dürüst,adil yazarlar hep belliki kısknmış yada işine gelmemiş işte lülülülülülü

amann zakkum salla terbiyesiz bir kullanıcı işte.. haddi bildirildi . ban da gelir yakında belki de gelmiştir.

Yani bende ondan şaşırdım amaannn neyse marakım gitti ee nasılsın bakim kızlar:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…