LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

locam senin de mi topiğin yıldızını düşürenler var kaydirigubbakcemile3

ayy evet nikomm miss gibi yanıveriyonn bayanssulusmile

o değil de ben bronz olamıyorum ben de çok istiyorum ama yok mafoldumben

önce pembişş sonraa ten rengimin 3-5 ton koyusu.. amaaa yine de beyazım işte beyaz senağlama

ben de çok isterdim bronzcan olmayı ama işte kaderrr kaydirigubbakcemile3

ah üzülme bebişim senağlama ben hem bıç bıç yapamıyom hem yanamıyom :roflol::roflol:
yaranı mı deştim yoksa affet ah şom ağızlı niko çam devirdin :mymeka: kaydirigubbakcemile3
demek pembişin 3-5 ton koyusuuuu CADIARZU senin anlatımına kurban olayım sırnaşık şey :roflol::roflol:
amannn vız gelir tırıs gider lülülülülülünanik umrum değil de senin konunundamı yıldızı düşmüş ee kimmiş peki
benim hiç konu yok ki :roflol: özellikle sevdiğim ve göze batan topiklerde bu mevzular dönüyo pes gamyoncuiremsu bi kafayı tak hemen yıldız düşür ne denir ki buna alkisalkisalkis :roflol: yıldız düştü dilek tutim :Saruboceq: laelaelaelaelae :roflol::roflol:

yok be nikoo ne şomu ne çamı işin şakası :hulya:

ben seviyorum bu halimi valla şimdi de kollarıma bakıp bakıp kendimi seviyorumm yerimseniben

ayy denize gdesim geldi bak şincikkk :CüvCüv:

ben beyaz tenli olmayı seviyorum ya nedir şu bronzluk takıntısı anlamadım gitti iyikide beyazımbayanssulusmile

ben beyaz tenli olmayı seviyorum ya nedir şu bronzluk takıntısı anlamadım gitti iyikide beyazımbayanssulusmile

aynen aynen ben de seviyorum tenimi. bronz bana ykışmaz aslında böyle acccık yanınca gğzel oluyıo amaa sempatiksalakcinni

Çok uyduruk yemekler yaptım çoookkk kaydirigubbakcemile3

ne yaptın kiiii bilmiyorumkismile

Yazın yanmayı ben de severim.

Yüzmeyi de hala öğrenemedim(

kaydirigubbakcemile3 yaa yanıyosun yaa cilt çok güzel oluyo onu çok seviyorum ben

nikoncan yaptım konuya yorum
çok garip bir -yüksek lisans mezunu- koca değil mi kaydirigubbakcemile3
yok be nikoo ne şomu ne çamı işin şakası :hulya:

ben seviyorum bu halimi valla şimdi de kollarıma bakıp bakıp kendimi seviyorumm yerimseniben

ayy denize gdesim geldi bak şincikkk :CüvCüv:
sen git denize ben de bununla avunurum :1closedeyes: boshayallersmile kaydirigubbakcemile3

7 saat ilerisiniz bizden.

Tam menüyü süylüyemem kaydirigubbakcemile3

Artıkları değerlendirdim diyeyim:))

Örnek dünden arta kalan erişteyi fırına vermek gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…