LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

a.s.ben derim
geç olsun temiz olsun yerimseniben

Şeniz

aaa benim görümcem hakkında böyle şeyler söyleme kardelennn lmaz:

şaka bi yana deli bu yaaa neler neler saçmalamış yine resmen delikafaduldenlülülülülülü

benim kocam şöyle benim kocam böyle diyo ha biree :umursamaz:

:roflol:

süt isteyen varmı süt içiyorumda

benim süt saatim gelmedi dahaa yerimseniben

bi slm verip kaçıcam gececiler

kaçmasaydın ya meldaaa :gitme:

zakkumya noldu senin sevgilinle aran

Hehehehe bugün görülmesi gereken bir tabloydu:))) Doktora gittim biraz rahatsızdım...Aman Allah'ım elimi hiç bırakmıyo:))) Gerçi hakkını yemeyim hep öleydide bugün daha bi şirnlik filan yapıyor bana şimdilik iyi biraz sürününce aklı başna geldi keşke daha önce yapsaymışım ya şunu:))))delikafadulden

tabi ya erkeğin biraz gözünü korkutcan yani yoksa vay halimize

Öyle öyle şimdi hakkını yemeyeyim aslında üstüme titrer...Canım birşey çekse hoop anında biter kapımda 7 yıldır bu böyle ama işte naz yapayim dedim işede yaradı:)

Efsane geri döndü kaydirigubbakcemile3
Ama bıraktığım gibisiniz yaa

efsane sarissa opuyorumnanaktanbıraktığın gibiyiz evet diğer topikleri dolaşırken bazen unutuyorum buraya gelmeyi

Efsane geri döndü kaydirigubbakcemile3
Ama bıraktığım gibisiniz yaa

evet canım yaa ilerleme yok bugün mafoldumben

kızlar az önce yorumlarınıokurken direktaklıma siz geldiniz aklinialirimsmile neden acaba :roflol::roflol::roflol::roflol:
apolitik konusunu gördünüz mü bu arada zemuszemus

oo niko da gelmişşş.. insan arada sırada uğrar yanımıza hıhh sanaa lmaz:

link at canım nerden görelimm ekşın varsa kopup giderim en acilindennn sempatiksalakcinni

neden acaba :roflol::roflol::roflol:
apolitikli konuyu gördümde hiç tartışamayacağım laf anlatmaktan gına geldi kaç kez öyle konu açıldı ama anlamıyorlar napalım tartışma çıkıyor diye açılmıyor diyoruz onu ifade ederken daha bi tartışma çıkıyor:roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…