LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Yok tatlım tam tersi doğuluyum normalde:)))
konuşmandan karadenizliyi çıkardım değilmişsin hmmmm bu arada bana eksi rep vermişsin:1closedeyes:
http://www.kadinlarkulubu.com/esi-e...lar-yardim-edin-kafayi-yemek-uzereyim-10.html

Zekiyemiz show yapmış yine..Yaptığı yorumlara bakın:roflol:

Hele bi tanesi bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyliyim demiş:roflol:

dur bakayım birazdan kaydirigubbakcemile3

konuşmandan karadenizliyi çıkardım değilmişsin hmmmm bu arada bana eksi rep vermişsin:1closedeyes:

dur bakayım birazdan kaydirigubbakcemile3

AAA ner zaman ya kesinlikle yanlışlıkla vermişimdir hangi konuda vermişim ya biliyormusun amonra'yada aynısını yaptım..Şimdi kızcağıza artı rep vermek için harıl harıl msjını arıyorum kusura bakma tatlım yani yanlışlıkla olmuştur...

okudum ama konunun içeriğini okumadım zekiye döktürmüş yinekaydirigubbakcemile3

AAA ner zaman ya kesinlikle yanlışlıkla vermişimdir hangi konuda vermişim ya biliyormusun amonra'yada aynısını yaptım..Şimdi kızcağıza artı rep vermek için harıl harıl msjını arıyorum kusura bakma tatlım yani yanlışlıkla olmuştur...

neyse önemli değil siz olsanız benim yerimde napardınız konu bu ondan vermişsin.

Pardon kısa süreli çıkmam gerekti

Bilgisayar da iyice kafayı yedi.
Karnım da acıktı off off.

Pardon kısa süreli çıkmam gerekti

Bilgisayar da iyice kafayı yedi.
Karnım da acıktı off off.

sen şimdi yemek yapıyosundur tabi anladım zaten.ayy bugün kk hızlanmış baya sevindim valla öbür türlü yazdıklarımız 2 saatte gitmiyo
benimde karnım acıktı erken yedim cokacimcoookne yesem karar veremedimki fisfisfis

sen şimdi yemek yapıyosundur tabi anladım zaten.ayy bugün kk hızlanmış baya sevindim valla öbür türlü yazdıklarımız 2 saatte gitmiyo
benimde karnım acıktı erken yedim cokacimcoookne yesem karar veremedimki fisfisfis

Yok daha ne yapacağıma bile tam karar veremedim ki
Yaklaşık 5 saat var, yaparım sonra.

X