LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Yok normal yazıyorumda alıntı yapıp yazamadım canım...Valla geliyorum geyikte birtwek buraya takılıyorum canım aa aşk olsun sen neler yapıyosun?

Güzeller bu gece erken musade isteyim. Mutfak savaş alanı.Azcık işe yarayım evde. İyi geceler hepinize.

Yok normal yazıyorumda alıntı yapıp yazamadım canım...Valla geliyorum geyikte birtwek buraya takılıyorum canım aa aşk olsun sen neler yapıyosun?

gel canım bişey demedik daha öncede gelmiştin de biz başka arkadaşı kovalamaya çalışıyoduk dedik zakkumya alınmasa bari diye neyseki gitti okaydirigubbakcemile3bizde günlük takılıyoz böyle

gel canım bişey demedik daha öncede gelmiştin de biz başka arkadaşı kovalamaya çalışıyoduk dedik zakkumya alınmasa bari diye neyseki gitti okaydirigubbakcemile3bizde günlük takılıyoz böyle

ayyy yok görmedim bile bide takılmam öyle şeylere ben ya yüzsüzümdür zemuszemus:dilcikar:

Yeni bir çorba denedim.
Bakalım nasıl olacak.

Ama ben Zakkumya'yı tanıyor muyum yaa?
Çıkaramadım, yaşlanıyorum sanırım.

Yeni bir çorba denedim.
Bakalım nasıl olacak.

Ama ben Zakkumya'yı tanıyor muyum yaa?
Çıkaramadım, yaşlanıyorum sanırım.

çorbanın adı ne?
zakkumya buraya bi geldi ama madamda vardı kovalım dedik madamı o sırada zakkumya vardı dedim işallah üstüne alınmaz diye alınmamış kaydirigubbakcemile3 bide hayatın içinden bölümünde görüyorum onu.ondan da hatırlamışsındır.

sarissa sen baya merak ettin sanırım ozcenin nickinikaydirigubbakcemile3

X