LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

benim eşim çocuktan daha beter :mymeka:
5,30 da tıkırtı yapmaya başlıyor müzik açıyor :mymeka:
söylenmmeye başladığımda niye uyandın yat diyor ohaoldumsmile

Akşam 8 de uyursa öyle olur tabiohaoldumsmile

aa aynı benmki hiç düşünmez uyuyan var diye çok ses çıkarır ben de çok kızarım ama ne fayda diyo bide yat nasıl yatacaksam.

Akşam 8 de uyursa öyle olur tabiohaoldumsmile
gece yatıncada aynı alışmış sabah 5 kendisi için öğlenmiş ohaoldumsmile
aa aynı benmki hiç düşünmez uyuyan var diye çok ses çıkarır ben de çok kızarım ama ne fayda diyo bide yat nasıl yatacaksam.

sen ve ben şikayaetçiyiz tek kaydirigubbakcemile3 kardelenden ses çıkmadı :1shok:

Kızlar ben kaçtım yarın görüşürüz uykudan bahsettiniz uykum geldimirmirmirmir

ıyi geceleropuyorumnanaktan

meldam çok benzeşiyoz seninle olumunekankayizsmile benim kocada öyle 8 gibi yatar sabah gidecekse tabi sabahta 6 gibi kalkar uykusu çok hafif tatillerde bile en geç 7 de kalkar.

meldam çok benzeşiyoz seninle olumunekankayizsmile benim kocada öyle 8 gibi yatar sabah gidecekse tabi sabahta 6 gibi kalkar uykusu çok hafif tatillerde bile en geç 7 de kalkar.

kardeş çıkacağız biz :roflol:

evet bu gidişle öyle olacak kaydirigubbakcemile3

benimde bugün günüm uyumakla geçti bende vardiyalı çalışıyorum,gece ayaktayım gündüz yatakta.:roflol:

uyudum bugün ya yapacak birşey bulamadım :1ninca: akşam da misafir vardı şimdi gittiler
sabaha kadar uyumam artık -tatlicadiarzu-

ya ne mutlu ben akşama kadar hiç oturamıyorum :çok üzgünüm:
misafirler yormadı mı seni sengözlerimebaksanab

ben yatıyorum kızlar
sabah erkenden ayaktayım enerji toplamama lazım guclubacismile

ya ne mutlu ben akşama kadar hiç oturamıyorum :çok üzgünüm:
misafirler yormadı mı seni sengözlerimebaksanab
yok ben genelde kenara çekilip oturuyorum misafir gelince karışmıyorum pek sırnaşık şey
ben yatıyorum kızlar
sabah erkenden ayaktayım enerji toplamama lazım guclubacismile

iyi geceler opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…