LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Benimde boyum 1.68..Kilom 66 dı..Tadilatta 2 kilo vermişim şu anda 64..Bi kaç aya kadar geri alırım:KK1:

yooo ilkokul harici balıketliydim ben ama şu sıralar 1-2 kg almışım.

Benimde boyum 1.68..Kilom 66 dı..Tadilatta 2 kilo vermişim şu anda 64..Bi kaç aya kadar geri alırım:KK1:

tadilat yaramadı ozamn yordu seni :KK1:
rahat kavuşunca hemn alııyor insan:nazar: kiloların verilmesi kadar alınması da zor olsa
boshayallersmileboshayallersmile

tadilat yaramadı ozamn yordu seni :KK1:
rahat kavuşunca hemn alııyor insan:nazar: kiloların verilmesi kadar alınması da zor olsa
boshayallersmileboshayallersmile

Benim bi huyum var düzenim bozuldu mu iştahım gidiyo..Sabahları erken kalkmak falan bi tuhaf yaptı beni..Sürekli dışarda yemek yedik bi de bıktım az yedim:sinifsinif:

keşke öyle olsa alırken çok kolay verirken zor.bazıları yiyo yiyo almıyo gıcık oluyorum.:nazar:ama ben çok müsaitim almaya

benimde şimdi uyku düzenim bozuk gece 2 de yatıyorum gündüz 11-12 gibi kalkıyorum.ohaoldumsmile

tatlı-pasta çok severim ama kola gibi asitli içeceklerle hiç aram yok.kaç senedir içmem.
hee pasta gibi şeylerinde çilekli-frambuazlısını çok severim.

kolyı bırakamıyorum ben :çok üzgünüm::çok üzgünüm:
hergün 2.5 3 lt içiyorum
sigarayı hiç ağzıma almadım pepsi sigradan daha betermiş :çok üzgünüm:

kolyı bırakamıyorum ben :çok üzgünüm::çok üzgünüm:
hergün 2.5 3 lt içiyorum
sigarayı hiç ağzıma almadım pepsi sigradan daha betermiş :çok üzgünüm:

Benim bi arkadaşım var öyle günde 2,5 lt içiyoohaoldumsmile

Nasıl içiyosunuz ben şişiyorum bi bardaklabilmiyorumkismile

sigara hiç içmem ben allaha şükür :nazar:ama sen kolayı çok içiyormuşsun ohaoldumsmile kemik erimeside yapar ileride

Benim bi huyum var düzenim bozuldu mu iştahım gidiyo..Sabahları erken kalkmak falan bi tuhaf yaptı beni..Sürekli dışarda yemek yedik bi de bıktım az yedim:sinifsinif:
bir ben pis boğazım iştahım hiç kaçmıyor :nazar:
benimde şimdi uyku düzenim bozuk gece 2 de yatıyorum gündüz 11-12 gibi kalkıyorum.ohaoldumsmile

uyku düzenim keşke benimde bozulsa sabah 6 da ayaktayım sempatiksalakcinni

keşke bende 6 da kalkabilsem.bekarken çok düzenliydi ama evlenince bozuldu.ohaoldumsmile bide evlilik hayatı düzene sokar derler o benim için geçerli değil.:sinifsinif:

Benim bi arkadaşım var öyle günde 2,5 lt içiyoohaoldumsmile

Nasıl içiyosunuz ben şişiyorum bi bardaklabilmiyorumkismile
içince nereme sığdırdığımı bende çözemedim bilmiyorumkismile

sigara hiç içmem ben allaha şükür :nazar:ama sen kolayı çok içiyormuşsun ohaoldumsmile kemik erimeside yapar ileride

:nazar:

keşke bende 6 da kalkabilsem.bekarken çok düzenliydi ama evlenince bozuldu.ohaoldumsmile bide evlilik hayatı düzene sokar derler o benim için geçerli değil.:sinifsinif:

6 da uyanınca ne oluyor söyleyim gün bitmek bilmiyorrr :nazar:
öğlen uykun oluyor işlerin de yoğunsa inanılmaz baş ağrısı çekiyosun

öğlen kalkıncada gün yetmiyo bide ikindi oluncada uykum geliyo ee ne zaman yapılacak işler gece gece de olmazki

X