LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

baktım yorum yapmadım deriden içeri girmiyor niye bozsunki:sm_confused:

çalışanlar için daha zor ya bak ben evdeyim bile ne kadar fena oldum yani düşün çalışanlara allah kolaylık versin :Saruboceq:

Allah yardımcımız olsun, bide o sıcak altında çalışıp tutanlar var,
ama gerçekten çok zor yemek derdi değilde susuzluk bizi böyle yapan,
yaz ya terliyoruz haliyle su kaybediyoruz depoyu dolduramayıncada beyin geç veya hiç algılamıyor sempatiksalakcinni

sıkıcı bi gece de masal günmü kaldı yafrmmmkaydirigubbakcemile3

amann her neysee gün geceee öle işte kaydirigubbakcemile2

Allah yardımcımız olsun, bide o sıcak altında çalışıp tutanlar var,
ama gerçekten çok zor yemek derdi değilde susuzluk bizi böyle yapan,
yaz ya terliyoruz haliyle su kaybediyoruz depoyu dolduramayıncada beyin geç veya hiç algılamıyor sempatiksalakcinni

valla yemek de etkiliyo be hevinim. yediğim bi lokmacık yemek ama o bi lokma isteniyı işte cokacimcoook

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

hihoyyyt

ben acıkıyorumda yaa çünkü gün uzun kışın ne güzeldi öyle saat 5 te açardık boshayallersmile

Valla kışın bide haftasonları uyurdum 12ye kadar, 5 saat ne ki hemencecik geçiyordu,
seneye daha zor olacak akannehir

illaki masalım vücut depolanmak istiyor :KK1:

cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook

ben acıkıyorumda yaa çünkü gün uzun kışın ne güzeldi öyle saat 5 te açardık boshayallersmile

ayy evet yaa öyle olsa ne güzel olurdu. zaten 2 ye kadar yatıyom.. 3 saat de sorun değil yaniiii sempatiksalakcinni

ben geçen sene oruçken ütü yapmıştım hemde tül ütülemiştim akannehirşimdi düşündümde nasıl yaptım ki kafamçokkarıştı

olumunekankayizsmile aynı ben

Şeniz

ben geçen sene oruçken ütü yapmıştım hemde tül ütülemiştim akannehirşimdi düşündümde nasıl yaptım ki kafamçokkarıştı

yaa bünye meselesi. mesela önceden bana da koymazdı hiç.her bi şeyi yapabilirdim. okula bile giderdim yani.. ama 2 senedir. yokkk elim kolum kalkmıyo.. sırf uyuyom.. allahtan az yemek yiyom yoksa şişcem de şişcem :SŞeniz

X