LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

ben bi dert topiclerine akayım,
oruçluyken algılayamıyorum dertleri sempatiksalakcinni

azcık olmaya çalışayım be güzelim oda sıkıntıdan he yapcak bişey yok boshayallersmile

Bugün kimse havasında değil herhalde.
Çıkıyorum ben de hoşçakalın...

teşekkürler hevin opuyorumnanaktan

herkes geç kaldı sanırsam bilmiyorumkismile

:KK3:

panik yapma. arabaya bindiğin an gülümse arkadakilere bi selam ver. sonra kemerini tak aynaları kontrol et ve bas gaza sempatiksalakcinni

bana da bi arkadaş o taktiği vermişti çok işe yaradı bayanssulusmile

arkadakiler kim,kaç kişi niye ordalar kaydirigubbakcemile3

Hoş geldin Masal.

Loca sen dayanamazsın kiiii uykun gelse bile aklın burda kalır:))

Ben de korkmam yalnızlıktan.
evet aklım kalmıştı zaten ama uykumda gidince geldim hihoyyytyalnızlığı bende severim
Hevin hoş geldin.

Ben karlı bir kış gününde Ankara'da girmiştim o sınava:))
kışın zor olmadımı senin için
iyiyim Allaha şükür Aslıcım sen nasılsın?
kızlar sizler nasılsınız ? opuyorumnanaktan

iyi diyelim iyi olalım.

ben bi dert topiclerine akayım,
oruçluyken algılayamıyorum dertleri sempatiksalakcinni

bazen bende algılayamıyorum yaaaa :sinifsinif:bugünde başım çatladı resmen zor geçti ya ilk gün böyle olmamıştı :sm_confused:

bazen bende algılayamıyorum yaaaa :sinifsinif:bugünde başım çatladı resmen zor geçti ya ilk gün böyle olmamıştı :sm_confused:

o baş çatlaması bendede vardı bugün :a015:
ya bide çalışırken çok zorlanıyorum,
kan falan alınca bi tuhaf oluyorum gözlerim dönmeye başlıyor bu sefer hastalara zarar vericem diye korkuyorum eyvahedigeldismile
hata üstüne hata yapıyorum konsantrasyon bozukluğu oluyor :a015:

evet aklım kalmıştı zaten ama uykumda gidince geldim hihoyyytyalnızlığı bende severim

kışın zor olmadımı senin için

iyi diyelim iyi olalım.

ben de ocak sonu girmiştim sınava. çok fena yağmur vardı. bişey olmuyo ama zaten yağmurlu havada kurs alduğım için alışkındım ben

çalışanlar için daha zor ya bak ben evdeyim bile ne kadar fena oldum yani düşün çalışanlara allah kolaylık versin :Saruboceq:

çalışanlar için daha zor ya bak ben evdeyim bile ne kadar fena oldum yani düşün çalışanlara allah kolaylık versin :Saruboceq:

2 sene önce okul kaydımı yaptırdığımda ramazandı.tuttum orucumu. ne bileyim eve zor gelceğimi. otobüse arkadaşım bindirdi o derece kötüydüm. ondan sonra dışardayken tutmamaya başladım.çünkü evde bile duvarlara tutunarak yürüyorum 2 gündür.

çok zor allah yardım etsin vaalla.

X