LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

geldi ramazaannnn topiğimize bereket eyledi bi annnnn delikafadulden

amaninnn dominom da geleydi de sohpetimize ortak olaydııııı

:) yok misafirken bakmadım hiç. Tatil olunca sıkılıyorum evde tek başıma o nedenle üye oldum.. bakıyorum işte ne var ne yok diye.:)

hoşgeldin yeni üyesin ve soluğu burda almışsın sanırım misafir olarak takip etmiş olmalısın a.s.

baya önyargılısınız hiç alakası yok siteyi dolaşırken rastladım ayrıca sadece sizin sohbetinize gelmedim başka yerlerede uğradım merak etmeyin

:) yok misafirken bakmadım hiç. Tatil olunca sıkılıyorum evde tek başıma o nedenle üye oldum.. bakıyorum işte ne var ne yok diye.:)

hmm bizde dedik aşağıdaki misafirlerden birimiydi diye neyse tekrar hoşgeldiniz
sarissa bu gidişle sahura kadar oturacaz evet kaydirigubbakcemile3kalkasımız yok

baya önyargılısınız hiç alakası yok siteyi dolaşırken rastladım ayrıca sadece sizin sohbetinize gelmedim başka yerlerede uğradım merak etmeyin

ne alakası var önyargıyla sorduk sadece. evet misafir olabilceğinizi düşündük ne var ki bunda. hayır değilim yazın geçin

yoo önyargı değil merak sadece kızmana gerek yok canım relax ol bayanssulusmile

ne alakası var önyargıyla sorduk sadece. evet misafir olabilceğinizi düşündük ne var ki bunda. hayır değilim yazın geçin

birincisi sana demedim ikinciside hoşgeldiniz buyrun demek varken misafirmisin foruma üye olmadan her bölümü göremezki insan kaçak muamelesi yapar konumuna geldim sinirlenmem gayet doğal

Sohbet için güzel bi siteye benziyor bide sürekli yenilemek gerekmese..:bbo:

neden sadece bana hoşgeldin dedin sen bakiiimm laelaelaelaelae

şaka şaka hoşbuldum kuşum naber bayanssulusmile

Dğerleri burda mıydı ben mi yanlış hatırlıyorum fisfisfis
Kızlar hoşgeldin demem gerekip de demediğim varsa özür dilerim,Hoşgeldiniz sırnaşık şey

Nolsun işte oturuyorum senden naber Şeniz

yoo önyargı değil merak sadece kızmana gerek yok canım relax ol bayanssulusmile

bak sana demiştim gayet düzgün cevap verdin başkaları neden müdahale ediyor anlamıyorum bu arada kusura bakma cnm bu aralar yanlış anlıorum her şeyi stres içindeyim bazı olaylardan olayı

Yuppiii evet evet sahura kadar oturun siz kaydirigubbakcemile2 ben bi yemek yiyeyim, yarım saate kadar geliyorum.

birincisi sana demedim ikinciside hoşgeldiniz buyrun demek varken misafirmisin foruma üye olmadan her bölümü göremezki insan kaçak muamelesi yapar konumuna geldim sinirlenmem gayet doğal

bu topikte söylenen her şey ortaya söylenmiş sayılır. herkes cevap verebilir. siz de zamanla öğrenceksiniz. samimi bir ortam olduğundan dolayı loca bu şekilde yazdı size. diğer yeni arkadaşımız tepki göstermedi siz gösterdiniz.

neyse burda böyle bir sebepten dolayı tartışmaya gerek yok.

hoşgeldiniz a.s.

Dğerleri burda mıydı ben mi yanlış hatırlıyorum fisfisfis
Kızlar hoşgeldin demem gerekip de demediğim varsa özür dilerim,Hoşgeldiniz sırnaşık şey

Nolsun işte oturuyorum senden naber Şeniz

kalabalığız bebeğim bugün ramazan bereketi delikafadulden

iyiyim işte yaa kavruluyom sıcaklardan

misafirken bu bölüm görünüyor,biz demiştik misafir takip edenlere gelin buraya üye olun sohbet edelim diye o yüzden böyle bi soru sordum sadece meraktan başka bişiy yok sengözlerimebaksanab

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…