LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

misafirken bu bölüm görünüyor,biz demiştik misafir takip edenlere gelin buraya üye olun sohbet edelim diye o yüzden böyle bi soru sordum sadece meraktan başka bişiy yok sengözlerimebaksanab

soluğu burda almışsınız falan derken ben böle tepki gösterdiniz sandım nese yanlış anlaşıldık no problem tanışalım öyleyse bu arada sizde berencisiniz heralde :1hug:

Dğerleri burda mıydı ben mi yanlış hatırlıyorum fisfisfis
Kızlar hoşgeldin demem gerekip de demediğim varsa özür dilerim,Hoşgeldiniz sırnaşık şey

Nolsun işte oturuyorum senden naber Şeniz

amannn takılmayın ufak tefek şeylere bayanssulusmile

bu topikte söylenen her şey ortaya söylenmiş sayılır. herkes cevap verebilir. siz de zamanla öğrenceksiniz. samimi bir ortam olduğundan dolayı loca bu şekilde yazdı size. diğer yeni arkadaşımız tepki göstermedi siz gösterdiniz.

neyse burda böyle bir sebepten dolayı tartışmaya gerek yok.

hoşgeldiniz a.s.

ben tepki olarak algıladım nese önemli deil hoşbuldum bu arada a.s.a.s.

bu topikte söylenen her şey ortaya söylenmiş sayılır. herkes cevap verebilir. siz de zamanla öğrenceksiniz. samimi bir ortam olduğundan dolayı loca bu şekilde yazdı size. diğer yeni arkadaşımız tepki göstermedi siz gösterdiniz.

neyse burda böyle bir sebepten dolayı tartışmaya gerek yok.

hoşgeldiniz a.s.

ben tepki olarak algıladım nese önemli deil hoşbuldum bu arada a.s.a.s.

zamanla öğreniceksiniz kim neyi ne için der.

kızlarrr bu arada asilcariye tıraklı konuyu kapattırmışşşş :lepi:

bak sana demiştim gayet düzgün cevap verdin başkaları neden müdahale ediyor anlamıyorum bu arada kusura bakma cnm bu aralar yanlış anlıorum her şeyi stres içindeyim bazı olaylardan olayı

Yuppiii evet evet sahura kadar oturun siz kaydirigubbakcemile2 ben bi yemek yiyeyim, yarım saate kadar geliyorum.

evet burası samimi bir topik o yüzden herkes konuşabilir,yani konu sahibi benim diye sadece ben cevap veririm durumu yok,o yüzden takılmayın bu tür şeylere a.speki neden streslisin bu aralar anlatmak istersen dinleriz.:teselli:

sarissa ye yemeğini gel olumunekankayizsmile

soluğu burda almışsınız falan derken ben böle tepki gösterdiniz sandım nese yanlış anlaşıldık no problem tanışalım öyleyse bu arada sizde berencisiniz heralde :1hug:

evet bende berenciyim :lepi::1hug: biraz daha tanıt kendini neler yaparsın,kaç yaşındasın, tanıyalım seni

Güzel..Evli olduğuna göre çok yaş farkı yok sanırım. Varsa abla de banasempatiksalakcinni

Ya Geçen bi misafir geldi kız ünv mezunu filan abla dedi bana. Deme öyle diyecektim baktım abla abla bişeyde yapamadım..Kendimi hiç öyle hissetmiyorum..

hmmm bunun için üzülmene deymez beee boşver takma kafana sen yaşını çok mu büyük gösteriyosun ki

yok tam tersi ondan zaten bozuluyorum ya abla deyince .. Siz hep burda mı takıyorsunuz?

X