LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Ben geldimm aklinialirimsmile
yapma ya sempatiksalakcinni inanmam :1shok: geldin mi gerçekten :roflol::roflol::roflol:
geçmiş olsun canımm Şeniz tanrıçam bir ara uğradı hayırsız, cabbara geri dönmüş beni terketmiş :dilcikar:
biz gidiyormuyuz tatile :dilcikar:
yeterli enerjiyi almıştır :jeyyar::jeyyar:

:nazar:
hoşgeldin hevin hihoyyyt
yapma ya yeterli enerjiyi aldıysa yandık desene benneyaptımki bana ekşın bulun, ekşın yok mu diye ütüler kafamızı artık :nazar: sempatiksalakcinni :roflol:
gelsin tabe ben bu ıscaklarda çalışıyorum halaalsanaalsanasmile
ay yazık sana :teselli: paraları da ben alıyorum sanki :mymeka:
hiç bugünden bugüne dedin mi niko maşımla sana yemek ısmarlim bayanssulusmile :umursamaz: kaydirigubbakcemile
sarissa hala yok fisfisfis masal gelmemiş hala zavallım yandı kavruldu heralde :dance: sositososito :jeyyar:

meldam yeni avatarına bayıldım la :roflol: o ne şirin bişi hiç değiştirme, çüs beni de yesin bari obur kedi :roflol::roflol::roflol:
ba ba hala dıgınıyo hiç alıp başını gidecek göz yok bunda :roflol::roflol::roflol:

Son düzenleme:
meldam yeni avatarına bayıldım la :roflol: o ne şirin bişi hiç değiştirme, çüs beni de yesin bari obur kedi :roflol::roflol::roflol:
ba ba hala dıgınıyo hiç alıp başını gidecek göz yok bunda :roflol::roflol::roflol:

şimdi nasıl avatarım :jeyyar:
loca gittikten sonra derdim var bölümününde de soluk kesildi :roflol:

yapma ya sempatiksalakcinni inanmam :1shok: geldin mi gerçekten :roflol::roflol::roflol:
geçmiş olsun canımm Şeniz tanrıçam bir ara uğradı hayırsız, cabbara geri dönmüş beni terketmiş :dilcikar:

yapma ya yeterli enerjiyi aldıysa yandık desene benneyaptımki bana ekşın bulun, ekşın yok mu diye ütüler kafamızı artık :nazar: sempatiksalakcinni :roflol:

hiç bugünden bugüne dedin mi niko maşımla sana yemek ısmarlim bayanssulusmile :umursamaz: kaydirigubbakcemile
sarissa hala yok fisfisfis masal gelmemiş hala zavallım yandı kavruldu heralde :dance: sositososito :jeyyar:

ne demek yavrum
yemek iste sen yeter ki
çırağanda mı rezervasyon yaptırayım hiltonda mıkaydirigubbakcemile3

yandım kavruldum valla :bbo:

ama o kadar eğlencenin yanında hiççç kalırrrrr bayanssulusmile

allahtan yüzümü yanmaktan kurtardım guclubacismile

veee a.s. kk güzelleriiiiii

resimblogu_cingene.gif

çingene makyajı yarışmamız için başvurular başlamıştır kızlar

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?p=14475938#post14475938

şimdi nasıl avatarım :jeyyar:
loca gittikten sonra derdim var bölümününde de soluk kesildi :roflol:
inanmıyoruuuummmmmmmmmmmmmmm :1shok: gitti obur dıggınan kedim :gitme:
bu avatar bana fena halde azelyayı hatırlatıyor :roflol: çok banel bu beğenmedim başka üyeden çakma :dilcikar:
loca hanımımız son zamanlarda derdim varda ekşınsız gidişattan çok şikayetçiydi:nazar:
komşu çığlıklarından sonra memnun eden olmadı hanımımızı :nazar: :jeyyar: :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
ne demek yavrum
yemek iste sen yeter ki
çırağanda mı rezervasyon yaptırayım hiltonda mıkaydirigubbakcemile3
he paşa torunuyum ya hiltonda ısmarla:nazar: ben de seni çırağanımda ağırlarım:nazar: :roflol:
bi mum ışığı olsun yeter yevrım aklinialirimsmile :roflol::roflol::roflol:
bugün kimsecikler yokkk :nazar:
ben varım beni beğenmiyörmusun, ezikliyör musun, inkar etme deding az önce deding :nazar: :roflol::roflol:
yandım kavruldum valla :bbo:

ama o kadar eğlencenin yanında hiççç kalırrrrr bayanssulusmile

allahtan yüzümü yanmaktan kurtardım guclubacismile

veee a.s. kk güzelleriiiiii
oh oh yarasın kuzuma bayanssulusmile balık gibin yüzmüş bebem zemuszemus
ben de seni öpim madem güzel dedin sırnaşık şey a.s.
denizden getire getire papatya mı getirdin bir inci bulup getireydin nikona bayanssulusmile kaydirigubbakcemile3
la nikon , hangi geyik topigine girsem seni görüyom :))
ben de tıklamadan önce baktım sen uğramışsın dedim niko dinlen şimdi reklamlar sempatiksalakcinni :roflol::roflol::roflol:
senin topike de geldim alıntıladım öylece duruyo yorum yazıcam kısmetsesempatiksalakcinni :smiley-cool:

HAE:
inanmıyoruuuummmmmmmmmmmmmmm :1shok: gitti obur dıggınan kedim :gitme:
bu avatar bana fena halde azelyayı hatırlatıyor :roflol: çok banel bu beğenmedim başka üyeden çakma :dilcikar:
loca hanımımız son zamanlarda derdim varda ekşınsız gidişattan çok şikayetçiydi:nazar:
komşu çığlıklarından sonra memnun eden olmadı hanımımızı :nazar: :jeyyar: :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

he paşa torunuyum ya hiltonda ısmarla:nazar: ben de seni çırağanımda ağırlarım:nazar: :roflol:
bi mum ışığı olsun yeter yevrım aklinialirimsmile :roflol::roflol::roflol:

ben varım beni beğenmiyörmusun, ezikliyör musun, inkar etme deding az önce deding :nazar: :roflol::roflol:

oh oh yarasın kuzuma bayanssulusmile balık gibin yüzmüş bebem zemuszemus
ben de seni öpim madem güzel dedin sırnaşık şey a.s.
denizden getire getire papatya mı getirdin bir inci bulup getireydin nikona bayanssulusmile kaydirigubbakcemile3

ben de tıklamadan önce baktım sen uğramışsın dedim niko dinlen şimdi reklamlar sempatiksalakcinni :roflol::roflol::roflol:
senin topike de geldim alıntıladım öylece duruyo yorum yazıcam kısmetsesempatiksalakcinni :smiley-cool:

dalgalandım da duruldum be nikonumm zemuszemus

şaka bi yana cup cup yüzdüm valla yerimseniben

aa inci mi istedin canımm hemencecik koşup getiriveremmm olumunekankayizsmile

o değil de yeniden canlanmaya başladı bu topikk..

bi tek sennnn eksiksin locammm :asigim:

X