LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

ahaa bi gün girmedim neler kaçırmışım.. bikaç gündür bütün dertleri okuyamıyorum zatenn bilmiyorumkismile

ekşına bak ekşınaaa yaaa :emir_bebek:

zaten biri girip olay çıkarmasa patlar yaniii alsanaalsanasmile

babaya bak babaya.. öyle baba herkese lazım vallaa zemuszemus

amaninn demek damat bey tavır almış haaa, bu kız bence yol yakınken dönsün çünkü evlenseler de kurtulmucak başı dertten senağlama

kaynana da tam kaynana. görüşmeyizmiş.. zaten görüşmediğin için çıktı bütün olaylar.. alsanaalsanasmile

sağol nikonumm klavyen,parmakların dert görmesin.. bi çırpıda anlatıverdin hepiciğini opuyorumnanaktan
sorma ben de hayret ettim yani akannehir ne yapmışlar ki eskisi gibi olmaz diyorlar :mymeka:
oğlan niye gelip direkt söylüyo bi anlam veremedim :eek:lmaz: kızın durumu zaten hassas, olaylar zaten gelmediler diye patlak vermiş :mymeka:
az önce gördüm çok fena kavga çıkmış bilmiyorumkismile
insanlar niye konuşup anlaşamıyo, neyi alıp veremiyo şaşırıyorum boshayallersmile gençler eğer seviyorsa ne gerek var kavgaya :bbo: hoş oğlan da........mirmirmirmir

sorma ben de hayret ettim yani akannehir ne yapmışlar ki eskisi gibi olmaz diyorlar :mymeka:
oğlan niye gelip direkt söylüyo bi anlam veremedim :eek:lmaz: kızın durumu zaten hassas, olaylar zaten gelmediler diye patlak vermiş :mymeka:
az önce gördüm çok fena kavga çıkmış bilmiyorumkismile
insanlar niye konuşup anlaşamıyo, neyi alıp veremiyo şaşırıyorum boshayallersmile gençler eğer seviyorsa ne gerek var kavgaya :bbo: hoş oğlan da........mirmirmirmir

18 kayıtlı kullanıcı !!

ekşın var ekşınnnn !!

şaka bi yana yazıktır günahtır yaa.. kızın çektiklerine bak.. ben olsam aşkımdan ölsem de bile bile mutsuzluğa yürümem..

18 kayıtlı kullanıcı !!

ekşın var ekşınnnn !!

şaka bi yana yazıktır günahtır yaa.. kızın çektiklerine bak.. ben olsam aşkımdan ölsem de bile bile mutsuzluğa yürümem..
sorma masalım :gitme:
aydasu çok duygusal ama bir şeylerde sorun varsa ve bu sorun hayatını birleştireceğin adamla direkt ilintiliyse duygusallık şöyle dursun guclubacismile
ama gençler evlenmeden bilemiyorlar malesef boshayallersmile
sarissam da yok, o da olsa bişiler yazardı :1hug:

sorma masalım :gitme:
aydasu çok duygusal ama bir şeylerde sorun varsa ve bu sorun hayatını birleştireceğin adamla direkt ilintiliyse duygusallık şöyle dursun guclubacismile
ama gençler evlenmeden bilemiyorlar malesef boshayallersmile
sarissam da yok, o da olsa bişiler yazardı :1hug:

ya canım benim gençlikle alakası yok bunun pek.. 20 yaşındayım 15imde de aynı düşünürdüm inan.. biraz kişilikle alakalı.. öldürseler mutsuzluğa yürümem ben.. bu gibi durumlarda aşktan önce mantığa bakmak gerek.. geri dönüşü çok sancılı evliliğin.. evliliği bitirmek bir ilişkiyi bitirmekten daha zor.. yarın öbür gün yrümese boşanmaz aydasu. ee sorunlar hallolur, çevreye ne dicem der..
üzülüyorum böyle durumları gördükçe inan..

ahh sarissa locaa gelin de iki kelam edin şu kıza..

ama bence eksik bişeyler var.. olayı tamamen anlatsa anlaşılcak da..

Geri geldimmm :emir_bebek:

Başım dönüyodu,ağrıyodu fenaydım ama şimdi iyiyim -tatlicadiarzu-
ben kafana vurdum ya :mymeka: ondan iyileşmiştir -tatlicadiarzu- :roflol:
iyisin demek ha :jeyyar: sositososito
ya canım benim gençlikle alakası yok bunun pek.. 20 yaşındayım 15imde de aynı düşünürdüm inan.. biraz kişilikle alakalı.. öldürseler mutsuzluğa yürümem ben.. bu gibi durumlarda aşktan önce mantığa bakmak gerek.. geri dönüşü çok sancılı evliliğin.. evliliği bitirmek bir ilişkiyi bitirmekten daha zor.. yarın öbür gün yrümese boşanmaz aydasu. ee sorunlar hallolur, çevreye ne dicem der..
üzülüyorum böyle durumları gördükçe inan..

ahh sarissa locaa gelin de iki kelam edin şu kıza..

ama bence eksik bişeyler var.. olayı tamamen anlatsa anlaşılcak da..
bana da eksik birşeyler var gibi geliyor aslında CADIARZU
nişanlıya toz kondurulmuyor ama ortada yok
o anaya rağmen kızın babasına kızılır mı :mymeka:
kadın neler yapmış ya, bazıları da yaşlansa da hiç mantığa erişemiyo, olgunlaşamıyo
nefret ediyorum böyle hasta ruhlulardan mirmirmirmir
hg canım.. aman dikkat et.. ağrıyosa yat dinlen..
ben de çııksam iyi olur aslında deniz keyfi yapcam yarın bayanssulusmile
hava mı atıyon huşik :jeyyar: :roflol: iyi hadi git benden sana izin ayaklarını da bıç bıç yap niko için kerata seni aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3

ben kafana vurdum ya :mymeka: ondan iyileşmiştir -tatlicadiarzu- :roflol:
iyisin demek ha :jeyyar: sositososito

bana da eksik birşeyler var gibi geliyor aslında CADIARZU
nişanlıya toz kondurulmuyor ama ortada yok
o anaya rağmen kızın babasına kızılır mı :mymeka:
kadın neler yapmış ya, bazıları da yaşlansa da hiç mantığa erişemiyo, olgunlaşamıyo
nefret ediyorum böyle hasta ruhlulardan mirmirmirmir

hava mı atıyon huşik :jeyyar: :roflol: iyi hadi git benden sana izin ayaklarını da bıç bıç yap niko için kerata seni aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3

var var eksik bişeyler var belli.. anlatcağımı sanmıyorum falan diyo.. tüh kaldı konu en esrarengiz haliyle..
o kaynana yanımda olcaktı şimdi.. allaahhhh yol saçını başını alsanaalsanasmile

hee hava atıyom.. hihoyyyt
yüzcem,güneşlencem,yengeç misali dönüp evde acı çekcemmm kaydirigubbakcemile3

şaka bi yana yarın gece zor yatarım ben yatakta yerimseniben

neyse sevgili kk güzelleri bir kk gününün daha sonuna geldik.. hepinizi kucaktan selamlıyorum..
iyi geceler..
opuyorumnanaktan

var var eksik bişeyler var belli.. anlatcağımı sanmıyorum falan diyo.. tüh kaldı konu en esrarengiz haliyle..

neyse sevgili kk güzelleri bir kk gününün daha sonuna geldik.. hepinizi kucaktan selamlıyorum..
iyi geceler..
opuyorumnanaktan

iyi geceler opuyorumnanaktan

iyi geceler..
opuyorumnanaktan

Ben de gitsem iyi olacak mirmirmirmir
görüşürüz yarın opuyorumnanaktan
haydin güle güle güceller :KK3:

he topicin anası tatile girdi son 1 hafta diyi:nazar:
üvey anam da hiç ekşın toplamiyi ekşınsız kaldık he:nazar: ben de sıraya girem bi el edem; kızlaar :KK3:
meldoş sen o canım asabi avatarını niye değiştin gülüm, ne sinirliydi korkutuyordu beni:nazar: senağlama

nerelerdeydin niko :eek:klava:
bu topik çok hareketliydi de sitedeki sorundan yazılan mj uçup gitti :roflol:
ekşın hareket burdaydı:dilcikar:
senin için avatarımı geri çektim ürkek yavru ceylanım :KK1:

nerelerdeydin niko :eek:klava:
bu topik çok hareketliydi de sitedeki sorundan yazılan mj uçup gitti :roflol:
ekşın hareket burdaydı:dilcikar:
senin için avatarımı geri çektim ürkek yavru ceylanım :KK1:
yapmaa kıydın demek esereklime sempatiksalakcinni :roflol: böyle sinirli sinirli soluyup korkutuyordu beni abla :roflol::roflol:
göya söz uçar yazı kalırdı değil mi kkya girelibeli kim demişse yalan demiş :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
bi yazı yazıyorsun bi bakıyorsun bikaç üye ve yazı hoop kaaazeen aldı götürdüü saklaamadan götürdüü :a015: :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

X