LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

nerde bizde o şans :umursamaz: hep okinin resimleri alınıyo, hep okiye laf atılıyo hep o takip ediliyo:tomato:delikafadulden yine mi bamyaaa :umursamaz: :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:roflol::roflol:

nerde bizde o şans :umursamaz: hep okinin resimleri alınıyo, hep okiye laf atılıyo hep o takip ediliyo:tomato:delikafadulden yine mi bamyaaa :umursamaz: :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

oki kadar taş düşsün başlarına diyecemde hadi demeyeyim.:KK1:

tuvalet fırçalı konu yok silindi
sanırım uzun ama düzenli satır aralıklı mesaj oydu locam fisfisfis
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 :roflol::roflol:
kaydirigubbakcemile3
oki kadar taş düşsün başlarına diyecemde hadi demeyeyim.:KK1:
biliyorlar düşeceğini yeni üyelikle felan aslan kesiliyorlar sonrası malum sırnaşık şeysırnaşık şey
sonuçta rezil olsalar da banlansalar da insanın canını sıkıyorlar alsanaalsanasmile

sanırım uzun ama düzenli satır aralıklı mesaj oydu locam fisfisfis

kaydirigubbakcemile3

biliyorlar düşeceğini yeni üyelikle felan aslan kesiliyorlar sonrası malum sırnaşık şeysırnaşık şey
sonuçta rezil olsalar da banlansalar da insanın canını sıkıyorlar alsanaalsanasmile

gerçek nickleriyle yemiyor tabii.
yeni üyelikle saldırmak daha kolay geliyor.,gerçek nickleriyle saldırsalar bakayım. ama o cesaret nerede...kaydirigubbakcemile2

hahhahaah yeni üyeler bir de kaskafa demeyi öğrenmişşş :KK1:

bu da erkek kesin.. :umursamaz:

yeni üyelikle saldırmak daha kolay geliyor.,gerçek nickleriyle saldırsalar bakayım. ama o cesaret nerede...kaydirigubbakcemile2
teker teker gelin laynnÇok üzgünüm çoook kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile3

bi de ne kadar kendilerinden eminler.. sanırsın sitenin sahibi onlar kaydirigubbakcemile3

merve kaskafa diyenb erkek bencede
son yorumunada katılıyorum sengözlerimebaksanab

hahhahaah yeni üyeler bir de kaskafa demeyi öğrenmişşş :KK1:

bu da erkek kesin.. :umursamaz:
hem yanlış yere konu açmış, hem habire konuşmuş yetmedi bi de çok konuşma yeniyim kaskafa demiş :roflol::roflol::roflol::roflol:
evime böyle bir misafir gelse bilemiyorum yani :roflol::roflol::roflol::roflol:

hem yanlış yere konu açmış, hem habire konuşmuş yetmedi bi de çok konuşma yeniyim kaskafa demiş :roflol::roflol::roflol::roflol:
evime böyle bir misafir gelse bilemiyorum yani :roflol::roflol::roflol::roflol:

:roflol::roflol:

ah burda ban olayı olmucaktı da stresimi atıvercektim ben onların üzerindenn :jeyyar:

:roflol::roflol:

ah burda ban olayı olmucaktı da stresimi atıvercektim ben onların üzerindenn :jeyyar:
yarama barnak bastın merve kaydirigubbakcemile3 ahhhhh ne vardı öyle bir şansımız olsaydı düştün kk kadınlarının eline yapsaydıkalsanaalsanasmile geldiklerine pişman etseydik:roflol::roflol: ama yok sonra mok yoluna gidiyoz bunlar yüzünden kaydirigubbakcemile :roflol::roflol::roflol::roflol:

yarama barnak bastın merve kaydirigubbakcemile3 ahhhhh ne vardı öyle bir şansımız olsaydı düştün kk kadınlarının eline yapsaydıkalsanaalsanasmile geldiklerine pişman etseydik:roflol::roflol: ama yok sonra mok yoluna gidiyoz bunlar yüzünden kaydirigubbakcemile :roflol::roflol::roflol::roflol:

kendi proflimiz için en sağlıklısı acıtmadan kaçırmak sempatiksalakcinni kaydirigubbakcemile2

"aklı evvellik" taslamak guclubacismile

:roflol::roflol::roflol::roflol:

X