LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

hevin kaç gündür yoktun neden gelmedin bakiim guclubacismile
kardelen link versene şu bihterin gecelikli konusunu
sarissa yeni bi yöntem mi geliştirdin pro üyelerle ilgili kaydirigubbakcemile3

hoş geldin loca

muhabbeti kaçırdın sen
kardelenle derin mevzular üzerine konuştuk kaydirigubbakcemile3

okudum gecelikli konuyu akannehirgelmiş bi ifade koymuş gitmiş bi açıklama yok sonra diğer üyeye kas kafa diyo kimin kas kafa olduğu belli.kaydirigubbakcemile3bide jinekolojiye açmış ne alakaysa insan bi siteyi gezinir demi :roflol:

okudum gecelikli konuyu akannehirgelmiş bi ifade koymuş gitmiş bi açıklama yok sonra diğer üyeye kas kafa diyo kimin kas kafa olduğu belli.kaydirigubbakcemile3bide jinekolojiye açmış ne alakaysa insan bi siteyi gezinir demi :roflol:

Bugünlerde buralarda çok ilginç insanlar mı dolaşıyo bana mı öyle geliyosempatiksalakcinni

ya bide bana erkek üye gibi geldi kaydirigubbakcemile3gerçekten şu sıralar böyle cins insanlar dolanıyo işte :hulya:

nikoncan mavi geldi diyemi şüphelendin bende o diye düşünüyorum CADIARZU

locam bişi dikkatimi çekti
biz satır aralığı olmayan mesajları okuyamıyoruz diye konuştuktan sonra yeni açılan bütün uzun mesajlara satır aralığı konmuş, bu bana mı öyle geliyo yoksa normalde arada olup da tesadüf mü bu gördüklerim fisfisfis

takip ediliyorsunuz. demekki. bakın mesela ben..sempatiksalakcinni

nikoncan mavi geldi diyemi şüphelendin bende o diye düşünüyorum CADIARZU
yok locam öyle bişiden şüphelenmedim ama burda çok misafir oluyo dedik, bir de uzun yorumlara satır aralığı koyun felan geyikleri yaptık ya

o günden sonra denk geldiğim bütün aşırı uzun mesajlarda okuyabileceğim rahatlıkda bir satır aralığı düzeni vardı. geçenki uzun konu neydi şu an aklıma gelmiyor bulsam kopyalayacağım, onda da vardı ve ben uzun olmasına rağmen okudum
şu tuvalet fırçası topiki miydi ya fisfisfis

takip ediliyorsunuz. demekki. bakın mesela ben..sempatiksalakcinni
nerde bizde o şans :umursamaz: hep okinin resimleri alınıyo, hep okiye laf atılıyo hep o takip ediliyo:tomato:delikafadulden yine mi bamyaaa :umursamaz: :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

X