LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

merve daha çok bulaşmadığın iyi olmuş yoksa o terbiyesizler yüzünden ban alıcaktın ve o üyeler hala banlı değil akannehir
bu arada hepimize iyi kandiller

o yüzden yazzmadım bişey zaten canım.. o konuyu takip etmeme hakaretleri kumama rağmen seviyelerine inmek istemedim açıkcası.. zaten gereken cevap kypete tarafından verilmiş.. o selçukum mudur nedir her konuda ters ters yorum yapıyo zaten.. bi de yurtdışında yaşayan 9 aylık evli bayan var ya kocasını evden uzaklaştırtmış LARK ne yazmış orda gördnüz mü? burda bazı bayanlar canını yakabilir demiş.. hey yarabbim yaa nelerle uğraşıyoruz.. allah akıl fikir versin onlara.. alsanaalsanasmile

merve o dediklerinin hepsini gördüm ajan gibi hissettim kendimi :1ninca:kaydirigubbakcemile3

öyle olduk accıkk =)) yaa ben takip ediyorum ters yorumlarla krşılaştığım konuları.. bi bakıyorum hakaret hakaret.. şimdi de o kızcağızın konusuna baktım işte.. ne yaılır buna üzülme denir,destek olunur.. çünkü mesajda eleştirilcek bişey yok.. dikkat et seni de kırmasınlar.. :S

bu arada aklıma geldi
arkadaşım bir arkadaşıyla iç çamaşır bakıyormuş.
kadın seksi iç çamaşırlardan biri gösterip:
-bunları da giyip kocasının karşısına çıkan var mı acaba, kötü kadınlar gibi demiş
arkadaşım da utanmış ben giyiyorum diyememiş kaydirigubbakcemile3

ayy yazıkk.. valla evli olsam ben de giyerim ki.. çok da hoşuma giderler açıkcası kaydirigubbakcemile3

nalansu sana da hayırlı kandiller

evet bu elbiseler dekolte elbise falan değil de dansöz kıyafeti gibi kaydirigubbakcemile3
sarissa kaydirigubbakcemile3saçmalamış o arkadaş kocası değilmi giyer yani :1closedeyes:
nalansu09 hayırlı kandiller.

giyilir tabi.. kocama giymicem de kime giycem.. hem işin ilginç yanı o kadına ne.. isteyen giyer istemeyen giymez.. her giyen kötükadın mı,deli mi neysee :S

Bir işadamı, oldukça yoğun ve yorucu geçen bir seneden sonra tatile çıkmaya karar verir. Eşi de kendisi gibi meşgul olduğu için birlikte tatil yapacakları bir dönem ayarlamak zor olur. İspanya kıyılarında bir otel bulur ve bulduğu ilk uçakla oraya gider. Otele yerleşirken bir aylık bir rezervasyon yaptırır. Bir hafta kadar güzelce tatil yaptıktan sonra, bir akşam yemeğinde garson kendisine bir mektup iletir. Mektubu okuyan işadamı, tatilini geçirdiği otelin yöneticisinin yanına gider. "Ne yazık ki tatil sona erdi..." Yönetici şaşırır ve üzülür. "Ama beyefendi, bir aylık rezervasyon yaptırmıştınız, ne oldu böyle aniden?" İşadamı çaresiz bakışlarla cevap verir: "Evet bir ay kalacağım, ama tatil bitti. Karım işinden izin almayı başarmış ve iki gün sonra burada olacakmış..."

:roflol::roflol:

imamın teki birgün balkondan dışarı bakıyormuş karşıdakı evin balkonunda bir kızın kilotsuz olduğunu görmüş bu duruma çok üzülmüş yanına çağırmış al kızım şu parayı git kendine bi don al demiş kız sevinçle annesinin yanına gitmiş ve anne karşıdaki adam bana don almam için para verdi demiş bu durumu gören annesi balkona donsuz çıkmış adam kadını yanına çağırmış ve al şu parayı git kendine bi jilet al demiş
:roflol::roflol:

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden jilet ahahahah süpermiş yaaa sempatiksalakcinni

merve bişey sorcam facebook taki isimlerimizin yanına böyle güzel sözler yazıyoruzya nerden yazıyoruz onu :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…