LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

insanın yakınındaki birinin göz değmesi kötü oluyo ömrünün sonuna kadar muhatap olmak zorundasın yani :bbo:eyvahedigeldismile nikon bolca dua oku nazar duası o zaman pek bişey olmaz a.s

sorma locammmmm :a015: daha geçen gün aynı kişiler din dersi verme adına bir sürü hakaret yapmışlardı :umursamaz:
bugün durgun burası
gece mesaisi başlamadı mı daha
aman sus kolay okudum bu sefer geçmişi kaydirigubbakcemile3
sarisa saatler ilerleyince coşuyoruz biz kaydirigubbakcemile3
dün gece 3 buçukta baktım hala muhabbet ediyordunuz, resimler süperdi :lepi: :roflol::roflol::roflol::roflol:

evet gördüm ben o fotoları
ama biri iğrençti

niko kayınvaliden sizi sevdiği için özü değiyordur
bazılarının sevgiden değer ya
kötü düşünme

insanın yakınındaki birinin göz değmesi kötü oluyo ömrünün sonuna kadar muhatap olmak zorundasın yani :bbo:eyvahedigeldismile nikon bolca dua oku nazar duası o zaman pek bişey olmaz a.s
gerçekten öyle bir şey olabiliyo bilmem izahı nasıl yapılır ama geldi başıma :kedi:
o yüzden çok korkuyorum onunla karşılaşmaktan mirmirmirmir okuyorumelimden geldiğince locam olumunekankayizsmile

evet gördüm ben o fotoları
ama biri iğrençti

niko kayınvaliden sizi sevdiği için özü değiyordur
bazılarının sevgiden değer ya
kötü düşünme
sebebi hakkında birşey diyemesem de ufff malesef bunca yıl sonra vardığım sonuç bu boshayallersmile
en çok çocuklarıma değiyor nedense, doğrusundur sarissam olumunekankayizsmile
:1shok: aynı kişiler mi onlar
aynı kişiler emin ol vereliniortak :hulya:

nikoncan anladım dediğin gibi oluyodur yani
mervem cicişim hoşgeldin a.s.

merve hoş geldin

yorum yazdım ben deminki konuya kaydirigubbakcemile3

ben o konuda baya atışmıştım.. çirkef insanlar.. bana da "aklı evvel" dediler..
yanlız oky ye yazdıklarını görünce sinirlerim tepeme çıktı resmen.. kandil kandil bişey demek de istemiyorum.. desem kötü olcak çünkü..

bu arada hepinize hayırlı kandiller..

deminki linkini eklediğim konu sahibinin profiline baktım azgın azgın azgın yazıyor :1shok:erkek bu hem banyo yapıyosun da tuvalet fırçasının işi ne orda tuvalet fırçasıylamı banyo ediyon yani :roflol:

merve daha çok bulaşmadığın iyi olmuş yoksa o terbiyesizler yüzünden ban alıcaktın ve o üyeler hala banlı değil akannehir
bu arada hepimize iyi kandiller

yeni fantezi..
anneme söyleyim de ben banyoya girmeden önce wc fırçasını ortaya bi yere koysun.. töbe yarabbimm !!

aklınca bizimle dalga geçiyor
sinir oluyorum böyle gerzek tiplere klava:
böylelerini yakalayıphakkaten tufalet fırçasıylan girişeceksin ama kalın tarafındanklava: kaydirigubbakcemile3
deminki linkini eklediğim konu sahibinin profiline baktım azgın azgın azgın yazıyor :1shok:erkek bu hem banyo yapıyosun da tuvalet fırçasının işi ne orda tuvalet fırçasıylamı banyo ediyon yani :roflol:
erkekse nerden olduğu belli, bağırsakları yırtılmıştır :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…