ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Sabah 2 kepekli galeta,2 ceviz ,1 dilim Ezine peynir ve yeşilçay.
Öğlen 1 tabak lahana yemeği,3 kaşık yoğurt,1 kase tarhana ve 1 dilim çavdar ekmek.
Akşam lahana yemeği,1 kase yoğurt, salata ,2 ceviz.
Akşam yemeğinden sonra 1 bitki çayı,1 yeşilcay 1 fincan da beyaz çay içerim bugünlük böyle .

Selam arkadaslar selam lily, :KK37:

Dunku menun cok guzel hosuma gitti. Carsambaya kac olacaksin cok merak ediyorum. :cool:
Selam kaptanım 😍😍
Evet dün güzeldi ama bugün serpme kahvaltıya yedim ve hala aşırı sisim başka bişey yemem muhtemelen :KK70: maden suyu içiyorum akşama da yeşilçay beyaz çay ve form Çay içerim. Yarın da ekmeksiz proteinli dengeleme yaparım yüksek ihtimalle. Bu sabah 62.8 kg geldim :)

Selam kaptanım 😍😍
Evet dün güzeldi ama bugün serpme kahvaltıya yedim ve hala aşırı sisim başka bişey yemem muhtemelen :KK70: maden suyu içiyorum akşama da yeşilçay beyaz çay ve form Çay içerim. Yarın da ekmeksiz proteinli dengeleme yaparım yüksek ihtimalle. Bu sabah 62.8 kg geldim :)
Oo tamam iste Carsambaya tamamsin. :KK37:16 gun boyle devam edersen , 58.9 lara inersin. :KK50:

Ben de 57 leri gordum bugun. :dondurma:

Oo tamam iste Carsambaya tamamsin. :KK37:16 gun boyle devam edersen , 58.9 lara inersin. :KK50:

Ben de 57 leri gordum bugun. :dondurma:
Bugün de tek öğün oldu ,hala aşırı sisim. Zaten toplamda 1000 kalori bile almamisimdir az su içtigim için en fazla ödem toplarım,onun içinde akşam limonlu çay pazartesi ve salı da maydanoz kaynaticam.insallah düşerim ya ekmeği de kesmeyi dusunuyorum, ekmeği kesince karnım dümdüz oluyor :)
Süper,55de bırakıp korusaniz iyi bende daha fazla vermeyin :)

Bugün de tek öğün oldu ,hala aşırı sisim. Zaten toplamda 1000 kalori bile almamisimdir az su içtigim için en fazla ödem toplarım,onun içinde akşam limonlu çay pazartesi ve salı da maydanoz kaynaticam.insallah düşerim ya ekmeği de kesmeyi dusunuyorum, ekmeği kesince karnım dümdüz oluyor :)
Süper,55de bırakıp korusaniz iyi bende daha fazla vermeyin :)
1000 kalori ekmek ve yas pasta yemeyince baya cok aslinda. :KK53:Ekmegi kessen super olur . En azindan bir sure.

Doyuyor insan ama iste ekmek , tatli bende yeme atagi yaratan seyler. Seni bilmiyorum.

1000 kalori ekmek ve yas pasta yemeyince baya cok aslinda. :KK53:Ekmegi kessen super olur . En azindan bir sure.

Doyuyor insan ama iste ekmek , tatli bende yeme atagi yaratan seyler. Seni bilmiyorum.
İşte diyorum ya bugün Max 800 900 kaalori
almisimdir koca gün :KK70: ama herşeyden yedim. Maden suyu da bitti. Midem biraz insin yesilcayimi yaparım. Sonra da beyaz çay yatmadan form Çay. 500 de ip atlayacağım

İşte diyorum ya bugün Max 800 900 kaalori
almisimdir koca gün :KK70: ama herşeyden yedim. Maden suyu da bitti. Midem biraz insin yesilcayimi yaparım. Sonra da beyaz çay yatmadan form Çay. 500 de ip atlayacağım

Zaten ne aldiriyorsa o halleyler , abur cuburlar. Normal yemek insana kilo aldirmiyor. :KK70:

Benim halim yok, sen benim yerime de atla. :KK8:

Zaten ne aldiriyorsa o halleyler , abur cuburlar. Normal yemek insana kilo aldirmiyor. :KK70:

Benim halim yok, sen benim yerime de atla. :KK8:
Aslında yediklerim ekmek, peynir zeytin,omlet , salam,1 tane pankek,patates kızartması,1 sigara böreği,acuka,birazcık Sarelle ekmek arasına ve şekersiz çay sade türk kahvesi. Bir de sabah 3 ceviz atmıştım ağzıma. Bugün biraz kötü bir gün oldu. Yarın sabah yoğurt, ceviz,ve yulaf yemeyi dusunuyorum kahvaltıda. Öğlen kefir ve biraz leblebi yerim. Akşama da yeşil mercimek ve yoğurt
Ödem suyu yaparım . Dengelenir inşallah

Aslında yediklerim ekmek, peynir zeytin,omlet , salam,1 tane pankek,patates kızartması,1 sigara böreği,acuka,birazcık Sarelle ekmek arasına ve şekersiz çay sade türk kahvesi. Bir de sabah 3 ceviz atmıştım ağzıma. Bugün biraz kötü bir gün oldu. Yarın sabah yoğurt, ceviz,ve yulaf yemeyi dusunuyorum kahvaltıda. Öğlen kefir ve biraz leblebi yerim. Akşama da yeşil mercimek ve yoğurt
Ödem suyu yaparım . Dengelenir inşallah
Evet bir gun icin cok fazla karistirmissin. Koruma menusu gibi daha cok. Sanirim bir gun yemeyince oteki gune etkisi oluyor . Miktari az olsa da karistirmak kilo verdirmiyor.

Evet bir gun icin cok fazla karistirmissin. Koruma menusu gibi daha cok. Sanirim bir gun yemeyince oteki gune etkisi oluyor . Miktari az olsa da karistirmak kilo verdirmiyor.
Evet fazla karıştı. Ama bir daha dışarı çıkmam böyle evde olucam, o yüzden dengelerim diye düşünüyorum ♥️ artık 3 aralığa kadar yarından itibaren tam gaz devam etmek istiyorum

Her gece detoks suyu hazirlicam limon elma ve tarçınlı. Gün içinde maydanozlu su ve yeşilçay
Maydanoz tozlu ayran ve zerdeçal kuru. Akşamı da lahana çorbası veya tarhana çorbası yoğurt olabilir. Leblebi de alicanm
Ekmek yerine yerim.

Limon bende çok işe yariyor elma hakkında fikrim yok ama :KK70: aslında bugün yemicektkm ama arkadaşım davet etti çok sevdiğim hayır diyemedim. Çok fazla şey vardı başta sagliklj gittim ssonra bozdum :KK43:
Elma aciktiriyor beni. Bazilarinda oyle bir etkisi var diye duydum. Yoksa ben elmayi cok severim ama uzak duruyorum. :KK49:

X