ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Hafta içi biraz daha az görmüştüm ama sanırım nohutun yaptığı şişkinlik var

Eklentiler

• P91016-080733(1).jpg
    P91016-080733(1).jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 22
Günaydın kizlar,

Herkes iyidir umarim.

Telefondan İnternete girilmiyor ya. Ben laptopa alışkınım:KK43:

Ilk hafta kadayifla simitle gecti. +ARMUT:deli: Cok bir kilo veremedim. - 900 gram.

Umarim siz daha fazla vermissinizdir.

Hesaplama için akşam gelicem. Tarti resimlerinizi aksatmayin.
Eki Görüntüle 2545490
Valla süpersin başkan 🧿

Günaydın kizlar,

Herkes iyidir umarim.

Telefondan İnternete girilmiyor ya. Ben laptopa alışkınım:KK43:

Ilk hafta kadayifla simitle gecti. +ARMUT:deli: Cok bir kilo veremedim. - 900 gram.

Umarim siz daha fazla vermissinizdir.

Hesaplama için akşam gelicem. Tarti resimlerinizi aksatmayin.
Eki Görüntüle 2545490
Canım sen çok zayıf olmayı mi seviyorsun 0 beden yanu

Sakın sakin sakin çizgi film açma açtırma sonra alisiyorlar ben de mücadele
Herkesin telefonu var ama benim yok diyor bide 😅

Ben cok karsiyim zaten canim. En bunaldigim anlarda bile aman oyalansin diyip vermek istemedim. Hele telefondan açma olayi kendime işkence olacak biliyorum. Ama buna sadece ben dikkat ediyorum malesef. Esimin ailesinin pek umru değil. Yapmayin gostermeyin dedikce uzayliymisim gibi bakiyorlar. Ellerinde bi telefon hepsinin karsida tv zaten surekli acik. cok bunaliyorum gercekten burda. Sonra da ben ugrasiyorum iste böyle.
Şu sıra astım ataklarim başladı canım dün doktorlardaydim hep test falan yapıldı ilaçlarımı aldım kendimi bir topliyim da aktiflesicem merak etmee:KK68::KK200:
bu arada hepinizin menulerini okuyorum ama biraz dikkatli olun kızlar böyle diyet listesi olmaz :KK70:
Gecmis olsun kuzum. Bi an once toparlan ve gel :KK200:

Bugün spora başlıyorum evde varmı benle beraber başlayacak birbl yiğit :KK70:

Haftaya baslamam lazim benim de. Cok hareketsizim gibi geliyor :KK43:
Vitamin , demir , hormon ilacı eee nasıl kilo gidecek gitmiyor gitmiyor işte :KK43:
Canim demir ve vitaminler kilo yapmiyordur. Ben de calsiyum magnezyum demir falan iciyorum arada kilo vermeye yardimci oluyor genelde. Ama demir ilaci kabiz yapmis olabilir. Bi de hormon ilaclari yapiyordur zorluk. Gecmis olsun. Bu hormonlarin icin bitkisel kurler arastirdin mi? Hayat boyu hormon ilaci mi alacaksin boyle yoksa gecici mi?

X