ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Sagolun kızlar :))

15 ekim menüsü

Sabah

1 bardak yoğurt (150gram)
10 cig fındık
10 kuru üzüm
1 muz
2 kasık yulaf

Ögle

1 kase sebzeli tavuk çorbası
1 bardak ayran ( 150 gram )

Ara
Yeşil çay

Yarım yeşil elma
10 tane falan ciğ fındık

Hastayim canım istemedi başka bişey

2.5 litre su

@muttapa @oturSıfır

Sagolun kızlar :))

15 ekim menüsü

Sabah

1 bardak yoğurt (150gram)
10 cig fındık
10 kuru üzüm
1 muz
2 kasık yulaf

Ögle

1 kase sebzeli tavuk çorbası
1 bardak ayran ( 150 gram )

Ara
Yeşil çay

Yarım yeşil elma
10 tane falan ciğ fındık

Hastayim canım istemedi başka bişey

2.5 litre su

@muttapa @oturSıfır
Meyve miktarı çok olmuş canım

images.jpeg.jpg

2 adetTavuk butu haşlayın sonra sudan çıkarın ılıyınca didikleyin 5 diş samırsak ezin tavaya az yagda 1 dkk eteşte dursun 1 kaşık salca yakın haşlama suyuna ekleyin 10 dkk daha kaynatın suyu özleşince suyu didiklediğin tavuguda ekle 5-10 dkk daha kaynat altını kapat baharatı ekle kimyon karabiber yarım limon su ekleyin tuzu vs içerken pulbeberde ekleyebilirsiniz benim kış çorbam yanında pilav turşu taze sogan mevsim sakata 😉😉 isterseniz kalça but geçiyor adı 4 adet alın cok seveceksiniz

İyi geceler kızlar menu paylasio kacicam okuyamicam su an yazdiklarinizi. Yarin inşallah okurum.

15 ekim menu

Sabah
Peynir
Zeytin
Domates
Salatalik
1 tane lokmalik gevrek
Cay

Oglen kayinvalidelere geldik. Onun da misafiri gelecekmis. Yapmis bi guzel valla. Oglen olunca yedim kisir kek falan. Aksami hafif tutmaya calistim.

Aksam
1 kase tarhana corbasi
1 kase lahana yemegi yogurtlu

Su 1 litre. @Sarellam

Eki Görüntüle 2545437

2 adetTavuk butu haşlayın sonra sudan çıkarın ılıyınca didikleyin 5 diş samırsak ezin tavaya az yagda 1 dkk eteşte dursun 1 kaşık salca yakın haşlama suyuna ekleyin 10 dkk daha kaynatın suyu özleşince suyu didiklediğin tavuguda ekle 5-10 dkk daha kaynat altını kapat baharatı ekle kimyon karabiber yarım limon su ekleyin tuzu vs içerken pulbeberde ekleyebilirsiniz benim kış çorbam yanında pilav turşu taze sogan mevsim sakata 😉😉 isterseniz kalça but geçiyor adı 4 adet alın cok seveceksiniz
Tarifini demiysem cnm işallah bende hastayım çünkü bu sabah daha kötüyüm saat 10:00 giderim sağlık ocağına bogazım mahvolmuş durumda :KK43:

X