ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Yarın telafi edersin canım arada yemeliyiz yeterki ertesi gunü telafi edersen .bizde iyiyiz canım kızlarla ugraşmaca ikiz olunca iki kat yorulmaca 😂😂 işte öyle
Allah kolaylık versin cnm normalde diğer gün telafi ediyordum bu günde Mevlüt’e gittim yeni gelin Mevlüt’üne . Neyseki erken bitti 3:00 bitti sabahta fazla bişey yemedim orda da az yemeye çalıştım akşama da hafif bişeyler yerim işallah 😂😂😂

Nasıl gidiyo ne zamandır yapıyosun :)
28 eylülden beri yapıyorum saat 4 te son ogunumu yiyorum. Sabah klasik kahvalti yarın mesela 1 omlet 2 dilim ekmek peynir zeytin tahin pekmez yerim . 6 7 saat ağzıma bişey atmadan aç duruyorum saat 4 en geç 5 akşam yemegimi yiyorum. Şimdilik iyi gidiyor daha önce de bu şekilde 14kg vermiştim ama aldım geri. Tekrar başladım. Beni en iyi bu düzen pakliyor mesela asla 3 ana 3 ara yapamıyorum habire acikiyorum sık sık yiyince

11 ekim menü kabul olmaz ama yazayım dün bi türlü yazamadım
Sabah
1 kase çorba 10 zeytin
Akşam
2 köfte 5 kaşık sebzeli bulgur 1 kasr yoğurt

12 ekim menü
Sabah 10 zeytin 2 dilim peynir acı biber kaymak 1 dilim Etimek
Akşam
2 kase et suyu çorba
Ara
15 tane yer fıstığı çay
Sarellam Sarellam

12 ekim menum

Sabah cevizli su

12 de 1 yumurta dereotu 5 zeytin 1 kaşık tulum peynir cay 2 dilim ekmek

Tilya cay

16 da 1 dilim yaş pasta

19 da 1 yumurta ile yapılmış sucuklu yumurta 8 zeytin peynir 2 dilim ekmek cay

Arada limonlu su
Soda

Sarellam Sarellam

Selam kizlaar. İyi geceler herkese

Menu yazmaya geldim. Bugün kızım canima okudu valla.
12 ekim
Sabah
Peynir
Zeytin
Domates
Salatalik
Yumurta
1 dilim ekmek

Aksam
Yarim karniyarik
3 yemek kasigi pilav

Bugun 3 bardak limonlu su ictim. Tansiyon da yerlerde buyuk ihtimal. Ben kaciyorum :KK48:

Sarellam Sarellam canim 11 ekim menusune etiketlemeyi unutmusum gözden kacmamisimdir insallah

Selam kizlaar. İyi geceler herkese

Menu yazmaya geldim. Bugün kızım canima okudu valla.
12 ekim
Sabah
Peynir
Zeytin
Domates
Salatalik
Yumurta
1 dilim ekmek

Aksam
Yarim karniyarik
3 yemek kasigi pilav

Bugun 3 bardak limonlu su ictim. Tansiyon da yerlerde buyuk ihtimal. Ben kaciyorum :KK48:

Sarellam Sarellam canim 11 ekim menusune etiketlemeyi unutmusum gözden kacmamisimdir insallah

Yok kuzum tek tek bakıyorum hatta diyorum ki dünü herkese yazdı gibi mi gostersek sitede teknik bi sorun vardı herkea kabul ederse öyle yapalım 11 ekimi :)

28 eylülden beri yapıyorum saat 4 te son ogunumu yiyorum. Sabah klasik kahvalti yarın mesela 1 omlet 2 dilim ekmek peynir zeytin tahin pekmez yerim . 6 7 saat ağzıma bişey atmadan aç duruyorum saat 4 en geç 5 akşam yemegimi yiyorum. Şimdilik iyi gidiyor daha önce de bu şekilde 14kg vermiştim ama aldım geri. Tekrar başladım. Beni en iyi bu düzen pakliyor mesela asla 3 ana 3 ara yapamıyorum habire acikiyorum sık sık yiyince

Valla süpermiş ben 8 de is bası yapıyorum 6 ya kadar ayaktayım dayanamıyorum çok fazla 😔

X