ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Günaydın kızlar kaptandan haber aldım bugün başlıyormuşuz.
Bugün 23 den sonra uğrayabilirim tekrar gelirim bende elimden geldiğince.
Pastaları gömüp gömüp geldim 1 ayda 5 kilo aldım inanamazsınız yani o derece çok yedim :)
Neyse ben ayrıntıları gece bakarım artık kilo 73 yine :KK43:

Olsun canim verirsin yine. Keske tekrar almasak hep dengelemeyi bilebilsek ama oluyor malesef boyle.
Şimdi gidip kahvaltı hazırlayacağım. Bugün menü yazmıyorum onu da söyleyeyim akşama çok sıkıntılı bi durum var yarından itibaren menüyle de burdayım
Sıkıntılı dedigin menu bakimindandir insallah. Allah kolaylik versin :KK51:

IMG_20191006_110424~2.jpg

Bu da guncel kilom

Gunaydin kizlar,

Eslestirme yapilanlarin 3'er haftalik kisimlar halinde birbirine destek olur sonunda birinci gelen grup tek kupa alir ve 9 haftanin sonunda yarisma biter. Yani 11 Aralik . Arada katilim yok. Simdi kimler katiliyor. Bugun katilim icin son gun.

Nana929 Nana929 Sanirim emziriyorsun ama cevap vermedin. Her kosulda yeni dogum yaptin ve sen biraz daha sen kendine gel nana .Sohbete katilabilirsin , menunu yazabilirsin ama yarista olmani uygun gormuyorum.

Yine de dinlemezsen sen bilirsin ama o borekler yerine salata, sebze yemekleri gormek istiyorum.
Ben varım

Kizinin yerine piyango al ml . :KK70:
Aslanin da iyi tarafini gormedim. :KK53:
:KK48: :KK48: gecen hafta bulasici bi hastaliga maruz kaldi. Şansı ordan guler de hastalanmazsa o bana yeter. Piyangoda gozum yok kaptan:KK48::KK48:
Niye aslanlar lider ruhlu olur. Sadece o ozellik olsa bile gayet güzel. Şans konusunu bilmem de:KK48:

:KK48: :KK48: gecen hafta bulasici bi hastaliga maruz kaldi. Şansı ordan guler de hastalanmazsa o bana yeter. Piyangoda gozum yok kaptan:KK48::KK48:
Niye aslanlar lider ruhlu olur. Sadece o ozellik olsa bile gayet güzel. Şans konusunu bilmem de:KK48:

Kiyamam , gecmis olsun. Umarim daha iyidir simdi.

Sacimi supurge ettim hep. :confused:

X