ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Kolayı bırakınca aramiyosun baslayinca da birakmiyorsun paradox adeta :KK70:
Kolanin oyle ozledigim bir yani yok ama yas pasta deyince akan sular durur. Gozlerim parlar . :KK70:

Sabah
1 dilim tam buğday ekmeği
1 kibrit kutusu peynir
7 zeytin
1 Kasık tahin pekmez
1 fincan limonlu şekersiz çay

Ara
1 avuç çiğ fındık
1 bardak sütlü kahve
1 kuru kayısı

Akşam
1 büyük kase mercimek çorbası
5 kaşık yoğurtlu ıspanak
1 ince dilim çavdar ekmeği

Buda bugünkü menü :)

Guzel menu. Mercimek corbasi odem yapiyor aklinda bulunsun.
İyi akşamlar arkadaşlar bu günkü menüm
Sabah 2 dilim kepek ekmeği
Yağda kırılmış yumurta
Cay şekersiz
Öğlen
1 salkım üzüm
Su 1 tl içtim
Akşam ( Bebek görmeye gelmişlerdi )saat 6:00
2 kurabiye yedim :KK43: 1 parça kıymalı börek yedim
Şekersiz çay
Bol su içicem
Cok sagliksiz nana. Salatayi ve sebze yemegini arttir + yogurt.

Kolanin oyle ozledigim bir yani yok ama yas pasta deyince akan sular durur. Gozlerim parlar . :KK70:

Guzel menu. Mercimek corbasi odem yapiyor aklinda bulunsun.

Cok sagliksiz nana. Salatayi ve sebze yemegini arttir + yogurt.
Kaptanım bu gün iş yaptım evle uğraştım çocuklarla uğraştım ilerleyen günlerde işallahdikkat ederim

Kolayı bırakınca aramiyosun baslayinca da birakmiyorsun paradox adeta :KK70:
Benim hedefim de hemen hemen ayni bakalim insallah görürüz :KK49:

Hepsi ust uste gelince aldin kaptan o zaman. Hemencecik de verirsin. Biz haaaaaala ugrasir dururuz:KK45: kac kilo aldin aldin verdin ben hala yerimde sayiyorum
Ama bakmayin siz benim boyle yazdigima gercekten sebze ve meyve yiyordum o arada. Arada yas pasta filan vardi ama dengeliyordum yuzde seksene yuzde yirmi. :KK70:

Sagliksiz yedigim zaman bir donem oluyor ve sonra bitiyor.
İyi akşamlar arkadaşlar bu gün bitse iyi olur
Yemek yemek içimden geliyor
Ama yemiycem😤

Ac oldugun zaman corba ic ben simdi yagsiz sebze kaynatiyorum . Lahanayi sabah yapamadim. Aksamdan hazirladim bu kez.

Gunaydin kizlar,

Eslestirme yapilanlarin 3'er haftalik kisimlar halinde birbirine destek olur sonunda birinci gelen grup tek kupa alir ve 9 haftanin sonunda yarisma biter. Yani 11 Aralik . Arada katilim yok. Simdi kimler katiliyor. Bugun katilim icin son gun.

Nana929 Nana929 Sanirim emziriyorsun ama cevap vermedin. Her kosulda yeni dogum yaptin ve sen biraz daha sen kendine gel nana .Sohbete katilabilirsin , menunu yazabilirsin ama yarista olmani uygun gormuyorum.

Yine de dinlemezsen sen bilirsin ama o borekler yerine salata, sebze yemekleri gormek istiyorum.

Gunaydin kizlar,

Eslestirme yapilanlarin 3'er haftalik kisimlar halinde birbirine destek olur sonunda birinci gelen grup tek kupa alir ve 9 haftanin sonunda yarisma biter. Yani 11 Aralik . Arada katilim yok. Simdi kimler katiliyor. Bugun katilim icin son gun.

Nana929 Nana929 Sanirim emziriyorsun ama cevap vermedin. Her kosulda yeni dogum yaptin ve sen biraz daha sen kendine gel nana .Sohbete katilabilirsin , menunu yazabilirsin ama yarista olmani uygun gormuyorum.

Yine de dinlemezsen sen bilirsin ama o borekler yerine salata gormek istiyorum.
Kaptanım rahatsız olduğum için dedim diyet yapayım yemek yememem gerekiyor bu dönem dün dayanamadım yedim rahatsız oldum yine . Emziriyorum cnm .

Hedefim kaptanım 55 olmak ED002F29-C45C-4AB8-8E4C-7A113B3D1F57.jpeg

Kaptanım rahatsız olduğum için dedim diyet yapayım yemek yememem gerekiyor bu dönem dün dayanamadım yedim rahatsız oldum yine . Emziriyorum cnm .
Diyet degil once saglikli beslenmeye alisacaksin. Ben burada marul kemirdim bir ara. Gerekeni yapmadan olmuyor. :KK70:

Bosuna basit karbonhidrat yukluyorsun kendine , proteine de alisman gerek , salataya da sebze yemeklerine de.

Diyet degil once saglikli beslenmeye alisacaksin. Ben burada marul kemirdim bir ara. Gerekeni yapmadan olmuyor. :KK70:

Bosuna basit karbonhidrat yukluyorsun kendine , proteine de alisman gerek , salataya da sebze yemeklerine de.
Çoçuklardan cnm yetiştiremiyorum . Bebek görmeye geliyorlar bu aralar şansıma tek tek geliyorlar komşular bile tek tek geldi mecburen karbonhidrat pişiriyorum . Azda olsa tadına bakıyorum ev sahibiyim cnm 😂

Günaydın kızlar kaptandan haber aldım bugün başlıyormuşuz.
Bugün 23 den sonra uğrayabilirim tekrar gelirim bende elimden geldiğince.
Pastaları gömüp gömüp geldim 1 ayda 5 kilo aldım inanamazsınız yani o derece çok yedim :)
Neyse ben ayrıntıları gece bakarım artık kilo 73 yine :KK43:

Günaydın kızlar kaptandan haber aldım bugün başlıyormuşuz.
Bugün 23 den sonra uğrayabilirim tekrar gelirim bende elimden geldiğince.
Pastaları gömüp gömüp geldim 1 ayda 5 kilo aldım inanamazsınız yani o derece çok yedim :)
Neyse ben ayrıntıları gece bakarım artık kilo 73 yine :KK43:
O da bir sey mi ben o kiloyu bes gunde aldim. :KK70:

Carsamba gunu asil tarti gunumuz, bugun eslestirme gunu gelen arkadaslara gore eslestirme yapilacak.

X