ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Bu bir haftalik kilo seni yaniltmasin ml.

O yuzden girmiyorum yarismaya iste.

Bir ara pastacilik isine mi girsem dedim.

Fatma olmaz dedi bizim icin cok tehlikeli.
yapar yapar götürürdünüz artik

Valla bir hafta mir hafta yine de hizlica gidiyor iste kaptan. Ben aldigim kiloyu kisa sureli de olsa hemen veremiyorum mesela

yapar yapar götürürdünüz artik

Valla bir hafta mir hafta yine de hizlica gidiyor iste kaptan. Ben aldigim kiloyu kisa sureli de olsa hemen veremiyorum mesela
Insulin direncinin laneti kiz o .

Bana neyin kilo verdirdigini , kilo aldirdigini cok iyi biliyorum artik. O kiloyu da bilerek aldim .

Ne kadar sayarsan say yediklerim 4x 7000 kalori etmezdi 4 tabak pirinc pilavi , 4 tabak makarna, 4 porsiyon patates kizartmasi , 3 porsiyon yagda kizarmis balik , 7 kutu pismaniye , 2 paket patlamis misir ,ama tabi ki cabuk uzerine dusmeyince uzerinde kalma ihtimali var.

Bunlar 10 gunde yediklerim iste daha var da , onlar zararli grubuna girmiyor.

Galiba bende de var o

Istahini cok degistirmiyor ama bilinclenebilirsin.

Eskiden kolayla kahvalti yapiyordum. Simdi asitli icmiyorum ayran disinda tercih etmiyorum. Cok nadir ayda yilda bir . Cok yol geldim kendi capimda.
Kolayı bırakınca aramiyosun baslayinca da birakmiyorsun paradox adeta

İyi akşamlar arkadaşlar bu günkü menüm
Sabah 2 dilim kepek ekmeği
Yağda kırılmış yumurta
Cay şekersiz
Öğlen
1 salkım üzüm
Su 1 tl içtim
Akşam ( Bebek görmeye gelmişlerdi )saat 6:00
2 kurabiye yedim 1 parça kıymalı börek yedim
Şekersiz çay
Bol su içicem

Aynen
İnşallah Ekim sonu hedefim 64 görmek basaririm insallah

Benim hedefim de hemen hemen ayni bakalim insallah görürüz
Hepsi ust uste gelince aldin kaptan o zaman. Hemencecik de verirsin. Biz haaaaaala ugrasir dururuz kac kilo aldin aldin verdin ben hala yerimde sayiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…