ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Adet zamanim olmasaydı belki daha cok eksi olurdum ama bidahakine oyle denicem
Regl odunmu cnm ben ödemli geziyorum reglim 3-4 gun geçti testte yaptım 2 defa biri normal test biri erken gebelik negatif cok şukur ama hala regl olmadım delircem

Sahursuz oruç tuttum sahura kadar çok içecek içtim bogazımın yanması geçsin diye bugun az yanma var ilaç ve burun spreyl ve agız sprel kullandım ezana kadar biraz dune göre iyiyim arada şu kötü öksuruk gelmese daha iyi olacagım zencefilim bitti bitmese 3 kupa içerdim zencefilli caydan öksuruk ve faranjit için çok iyidi bugun alayım

22 mayıs menum

19.50 iftar= yeşil mercimek corbası tavuklu pilav 3-4 catal mantı corbası 4-5 corba kaşık yesil biber

Sahura kadar içeceklerim

Tılya cay
Limonlu zencefili cay
Sade nescafe
Limonlu zencefilli cay 2 gun kurusu
Limonlu yeşil cay
Zerdacallı yogurt 2 kayısı

Sahur yok

Tilya cay

Sarellam

Ayy sorma benimde bi kac gun gecikti kuzum ya şisim suanda olamadim
Hamile olma ihtimalin varmı test yapıyorum her defasında korkudan kansizım diye birdr migren var diye spiralde takmıyorlar korunuyoruz ama gunum geçtimi tırsıyorum

Hamile olma ihtimalin varmı test yapıyorum her defasında korkudan kansizım diye birdr migren var diye spiralde takmıyorlar korunuyoruz ama gunum geçtimi tırsıyorum

Ayyy yok kuzum suan istemiyorum zaten spiralim var takılalı 1.5 sene oldu surekli kontrole giderim korkutma beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…