ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

1 dilim ekmek boyutunda 😉
Screenshot_2019-05-21-13-45-25-1.png

Peyniri cok aramiyorum ml ama yogurtsuz ve ayransiz ne olacak bilemiyorum.

Pesketaryenim ben. Inek sutunu biraktim da. Yogurdu birak , migrenini azdiriyor dedi doktor birakamadim.

Deneme yapacagim iste.

Soya yogurdundan da ayran olmazzz be. :KK70:
Migrenin cok kotuyse birak tabi kaptan ya yazik mi degil canina onu cekip durmak cok kotudur.
Doktor yanlis dusunuyodur insallah yogurt degildir migreni azdiran :KK48:

Ben çok fenayım catlicam az kaldi
Gaz şişkinlik hersey birbirine grdi
Az yiyorum yemekleri ama cok gec saat olması sanirim beni mahveden

Dün sahurda da az yedim bütün gün hic açlık falan yoktu aksine patlıcam sanki

Iftarda da sadece cacık yedim
Türk kahvesi bile ne icesim var ne göresim

Hafiftende bulantı boyle icim bi hoş
Hareketsiz kaldim o da yapti heralde
Wcbuyuk bi sorunsal zaten butun düzen kacti
Rezene varsa sindirime yardimci oluyo canim rezene ic yemek sonrası. Gec vakit yemek bana da hic yaramiyo malesef

Benim duzen de iyice bozuldu garip bi hal aldi.

İftardan sonra cay vs oluyo. Sonra 10bucuk 11 gibi kocam yatiyo. Biz de kizla sahura kadar koli yapiyoruz. Ben koyuyorum o cikariyo kolilerin icine giriyo falan :KK53: hepi topu 3 tane kitapligim var bi bitiremedim kitaplari kolilemeyi, kizim sagolsun. Bazen 11 12 arasi uyutuyorum. Ben de dinleniyorum biraz.
Sahur sonrasi da 7 ye kadar uyumaz oldu. 7 de yatip 16da kalkiyoruz bu aralar. Eski duzene nasi gircez tekrar hic bilmiyorum. o_O

Eliptigin uzeri yani esya doluydu. Dun onlari bosalttim. Bugün gözüm keserse eliptik yapicam bi ara.

İyi gunler hanımlar nasılsınız benim farancit cok fena maden suyu biraz soguktu içtim sabaha kadar hatta az önce öksurmekten bogazım yırtıldı resmen 😑
Gecmis olsun canim faranjit bende de var kronik. İgrenc bi hastalik. Cozumu de yok malesef. Benimkini anca antibiyotik geciriyor.

Ta
Benim duzen de iyice bozuldu garip bi hal aldi.

İftardan sonra cay vs oluyo. Sonra 10bucuk 11 gibi kocam yatiyo. Biz de kizla sahura kadar koli yapiyoruz. Ben koyuyorum o cikariyo kolilerin icine giriyo falan :KK53: hepi topu 3 tane kitapligim var bi bitiremedim kitaplari kolilemeyi, kizim sagolsun. Bazen 11 12 arasi uyutuyorum. Ben de dinleniyorum biraz.
Sahur sonrasi da 7 ye kadar uyumaz oldu. 7 de yatip 16da kalkiyoruz bu aralar. Eski duzene nasi gircez tekrar hic bilmiyorum. o_O

Eliptigin uzeri yani esya doluydu. Dun onlari bosalttim. Bugün gözüm keserse eliptik yapicam bi ara.
Taşınmak çok zor ya allah yardımcın olsun kuzum

Gecmis olsun canim faranjit bende de var kronik. İgrenc bi hastalik. Cozumu de yok malesef. Benimkini anca antibiyotik geciriyor.
Sagol cnm gözlerimden yaş geliyor resmen suda içemiyorum oruclu olunca sanada geçmiş olsun

Sen baya kaldın sanki bu sayıda değişik bişeyler istiyo vücudun ramazan sonrası daha iyi olucak
Evet ben her seferinde boyle takilip kaliyorum :olamaz:
Uzun bi sure 68 69 kiloydum onceden. Ramazanda iftari hafif tutmayi becersem vericem gibi aslinda ama yemek ustune cay yanina illa bi tatli istiyo canim. Olmuyo boyle de. Normal zamanda tatlimi cikolatami kahvaltidan sonra iki lokma yiyodum gidiyodu istegim.
Ramazan sonrasi da bayramdi tasinma isleriydi derken yine duzensiz olcam. İnsallah iyice artmam.:KK43:

X