ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Nyx1 Nyx1 varsan haftaya çarşamba günü jillian a başlayalım. Salı ve perşembe günleri yapamam. 7 de çıkıp akşam 10 da eve giriyorum.

Yapmayacağım hık mık dersen hiç baslamayalim. Haftada beş gün level 1. Üç hafta.
Başlayalım beraber yapınca daha çok spora vuruyorum kendimi motive oluyor zaten yapmayı seviyorum bırakmam
Salı perşembe de yaparım ben bi ay da bunu deneyelim
Level 1 10gün yapılıyo 3 hafta total mi demek istedin :confused:

Başlayalım beraber yapınca daha çok spora vuruyorum kendimi motive oluyor zaten yapmayı seviyorum bırakmam
Salı perşembe de yaparım ben bi ay da bunu deneyelim
Level 1 10gün yapılıyo 3 hafta total mi demek istedin :confused:
Level 1 i yaptın level 2 yi arıyorsun:) 3 hafta deneme süreci zaten. Böyle konuşuyorsun da bakalım yapabilecek misin. Hem de oruçlu iken. Ayın 22 sinde başlıyoruz o zaman.

Level 1 i yaptın level 2 yi arıyorsun:) 3 hafta deneme süreci zaten. Böyle konuşuyorsun da bakalım yapabilecek misin. Hem de oruçlu iken. Ayın 22 sinde başlıyoruz o zaman.
Şüphen olmasn canm spora baya alışkınm squat falan da zorlamaz bacak hareketlerine alışığım çünkü hep bacak çalışırm son 1 sene saldım
Geçen sezon leslie yaparken peşine 1 saat plates yaptm jillianın 3 leveli de biter
Evde hareketsiz olduğum için incelmenin yanında istediğim şey cardio o zaman metabolizma daha hızlanıyo o yüzden bu ara onlara gidiyo aklım

Oruç değilim o yüzden başlayana kadar normal menü yazacağım
16 mayıs Sarellam Sarellam
Sabah 1 yeşil elma tarçınlı
Öğle 1 kepçe mercimek çorbası
Akşam 1 islim kebabı 1 yemek kaşığı pılan 1 kepçe mercimek çorbası
Çay kahve maden suyu

16 mayıs menumu yazmıştım davet edildik menu değişti

7.45 =iftar 1 tabak etli kuru fasulye 4 catal pilav 1 dilim acılı ekmek 1 soda
Kola vardı içmedim patetes kızartması vardı yemedim

Cay
turk kahvesi
1 dilim revani