ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Yiyorum 😉😉
1557778156092-18638506.jpg

Sende insülin direnci olabilir çünkü yeme stilimiz aynı. Yasasin tatlı yemek :KK70:
Baktırmaya üşeniyorum nası bakıyo :KK70:
Menume ek bir avuc beyaz leblebi.
Bitter çikolatalı mocha.
Oy bu da güzel

Arkadaşlar deli gibi yediğim günlerde oldu. Günde dört dilim yaş pasta vs vs.

O gün mutlaka limonlu maden suyu içtim.

Ertesi gün de az beslendim.
Of beni anlatıyosun ben hep dengelerdim koruma kiloma insem sınırım olmuyor istediğimi yiyorum ertesi gün ve o gün dengeliyorum ama bu sene baya aldım

Oyle dersin iki kilo verip gelirsin :KK70:

Hem nohut hem mantı. Carsamba gunu görürüz.

Cok guzel görünüyor afiyet olsun.
Gerçekten veremem kilo. Adet dönemi gerçekten sıkıntılı geçiyor benim. Perişan bi haldeyim her anlamda. Bu adet dönemi bitince hemen doktora gideceğim.
Sanki dün doğum yapmış gibiyim. Lohusa olduğumda bu halden daha iyiydi :KK43:

Özel bisey degilde yere gore degisiyo bu gittiğimiz yer bi servis tabağı boyutunda yapmak kimi ince uzun yapiyo
Senin küçükler fındık lahmacun diye geciyo daha cok
Yok canım fındık lahmacun biliyorum kahve tabagı boyutunda normal lahmacunda pasta tabagı buyutunda diyeyim 😙😙

1 lahmacun kaç kalori?
Bu soruyu ayrıntılı olarak cevaplayalım. Aşağıda lahmacun çeşitlerine göre kalori değerleri verilmiştir. Lahmacun kalorisi nedir sorusunun detaylı yanıtları sizi bekliyor!

• Bir lahmacun kaç kalori? 150 gram ağırlığında orta boy bir lahmacun kaç kaloridir? 221 kcal.
  • 2 lahmacun kaç kalori? (iki lahmacun kaç kalori) Lahmacun genellikle iki adet olarak yenilir. Bu adet acaba kilo almamıza ve yüksek kalorili beslenmemize mi neden oluyor? Bakalım! 2 lahmacun kaç kalori? 2 adet 300 gram ağırlığında orta boy lahmacun 443 kcal değerine sahiptir.
  • Fındık lahmacun kaç kalori? 1 adet fındık lahmacun kaç kalori? 1 adet fındık lahmacun 55 gram gelmekte ve 117 kalori içermektedir. Fındık lahmacun kalori bakımından daha masumdur. Bu nedenle diyette lahmacun yer alıyorsa fındık lahmacun kalori miktarı ile tercih edilebilir.
  • 2 lahmacun kalori değeri toplam 160 gram küçük porsiyon için 236 kcal’dir. Kilo almamak için 2 lahmacun kalori değeri göz önüne alınırsa küçük boy tercih edilmelidir.
  • Lahmacun kaç kalori var? Lahmacun kaç kalori var sorusunu bir adet orta boy için (120 gram) 177 kcal olarak verebiliriz.

Evet küçük boy tüketiyordum bazen 3 bazen 2 oluyordu 😂😂😂

23 de granniyy yesil eşki yarım elma

Limonlu yeşil cay
Limonlu su

1 de Zencefilli yogurt

3.30 da 1 salatalık limonlu su

A AklinYolu1 😉
7.43 de iftar =nohutlu mantı corbası
Soda

Limonlu yeşil cay

23 de grany yeşil elma

1.30 da salatalık 3 yeşil erik

Sade nescafe canım çok istedi

3 de sahur =yogurtlu ıspanak (ekmeksiz)

Bu şekilde oldu A AklinYolu1 umarım kötü degildir 😊😊

Merhaba
71.7 -69.9
2gunluk sonucum

Biraz önce tartildim 70.6 ciktim cok sorun değil yarina o da gider sahurda ekmek yiyince

Sahur
1.5dilim kadar Tam buğday ekmek
Biber domates kavurma
1haslanmis yumurta
Peynir zeytin çay

Iftar
Arkadaşlarla pideciye gitcez
Az mercimek alirim
Kıza 1lahmacun onun kalanını yerim bitiremez
İki gunde guzel sonuc gelmis canim:halay:

X