ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

20190513_164418.jpg

Eklentiler

• 20190513_164418.jpg
    20190513_164418.jpg
    226,4 KB · Görüntüleme: 18
13 mayıs menüm bildirimi dünden yapamadım unuttum

Sahur
2 haşlanmış yumurta
3 zeytin
Azcık peynir

İftar
Yarım kepçe balkabağı çorbası
2yk ıspanak yemeği
Salata tabağım (kıvırcık, bulgur, kurutulmuş domates, turna yemişi, keten tohumu)
1 fırın köfte
Cacık

Menüm çok gözüküyo ama 2şer kaşık falan yediğim için çeşit çok azar azar hepsinden
Sarellam Sarellam Muttapa7555 Muttapa7555

Ama çok açım ve iftar öncesi doğru değil

Afiyet olsun bi izin günümde ben de alıp yicem off canm istedi :mad:

Kilonu ver once az marul kemirmedim ben :)
Aslında karışmak doğru değil ramazanda kilo vermek istiyorsanız ekmek ve tatlı turevlerini kesebilirsiniz.
Evet ya senin menüde bi artış var:KK45:
Insulin direnci için az ve sık sık yeyin deniyordu ben de hadi beeee ordan daha çok acıkıyorum diyordum. Bu arada onu uyguladım memnunum. Acıktıkca bi ara öğün yapıyorum.

Kilonu ver once az marul kemirmedim ben :)
Aslında karışmak doğru değil ramazanda kilo vermek istiyorsanız ekmek ve tatlı turevlerini kesebilirsiniz.

Insulin direnci için az ve sık sık yeyin deniyordu ben de hadi beeee ordan daha çok acıkıyorum diyordum. Bu arada onu uyguladım memnunum. Acıktıkca bi ara öğün yapıyorum.
Sana uyanı bulduysan ne güzel benim şekerim çok düşük o yüzden mi tatlıya ihtiyaç duyuyorum acaba uzun süre aç kalınca 50 altına düşüyor hamileyken şeker yüklemesi yaptrmıştım anca normale geldi :KK64:

Sana uyanı bulduysan ne güzel benim şekerim çok düşük o yüzden mi tatlıya ihtiyaç duyuyorum acaba uzun süre aç kalınca 50 altına düşüyor hamileyken şeker yüklemesi yaptrmıştım anca normale geldi :KK64:

Sende insülin direnci olabilir çünkü yeme stilimiz aynı. Yasasin tatlı yemek :KK70:

13 mayıs 2019 menu

Sarellam Sarellam Muttapa7555 Muttapa7555
5 gibi

4 tatlı kuru pasta
Bi latte

10 gibi
1 mocha frappe

12 gibi
2 cherry
1 sutlu cay
1 küp cikolata

3 gibi
2 közlenmiş biber
2 bardak ayran
2 tatlı kuru pasta
Bi latte
Bir avuç Beyaz leblebi

Aksam
Bi kase peynirli makarna
Ayran
Salata

Bi latte

Bitki cayi
Oo maşallah 7 defa aralıklı beslenmişin nasıl oluyor kız yeni anlaman 😀😀 sık sık beslenmekmi yaradı oohhh ne guzel gitti kilolar 😙😙😗😗

Oo maşallah 7 defa aralıklı beslenmişin nasıl oluyor kız yeni anlaman 😀😀 sık sık beslenmekmi yaradı oohhh ne guzel gitti kilolar 😙😙😗😗
Eskiden Porsiyonlarim büyüktü. Bu şekilde beslenmenin Bi şişe nutellayi ve patlamış mısırlı olanını duşun :KK70:

Yeni anladım derken yemeye ne kadar erken başlasam o kadar çabuk acıkıyorum. Haliyle beş altı öğün oluyordu.

Şimdi ara öğün yapıyorum sadece.

X