ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Kızlar telefonun şarjı bitti.... pat diye çıkmış oldum.
Bende dün gece sahura kadar sebzeleri yemeklik hazırlayıp buzluğa attım. Bu gecede biraz domates biber vardı bozulmasınlar diye domatesli biber turşusu yaptım.
Ben yatacağım gündüz uyuma şansım yok malesef 4 de yat 7 de kalk hiç olmuyor

ÖZETLE KARADUT SUYUNUN FAYDALARI...

Karadut suyu vitamin ve mineral açısından zenginlik gösteriyor.

Karadut suyu yaşlanmaya karşı etkili, Yaşlanma ve belirtilerini yavaşlatıyor.

Vücuda enerji veriyor ve cildi canlandırıyor.

Karadut suyu kanı temizlediği için anemi hastalarının da içmesi için öneriliyor.

Üretilen dut suları içerisinde hiçbir katkı maddesi bulunmuyor .

Ayrıca karadut suyu Flavonoid ve Antosiyanin içerdiğinden antioksidan oranı çok güçlü etkiye sahiptir.

Karadut suyu içinde K vitamini C ve B vitamini ile demir ve diyet lifi barındırıyor.

Bağışıklık sistemini güçlendirmesi antioksidanlar açısından serbest radikalleri etkisiz durumda bırakıyor.

Kabızlık sorununa çok iyi gelen Karadut suyu sindirim sistemini de harekete geçiriyor.

Yaşlanmayı geciktiren Flavonoidler kalbi aynı zamanda koruyor.

Karadut suyu hepatit tedavisinde ve gastrit rahatsızlığında tedaviye katkı sağlıyor.

KARADUTUN BESİN DEĞERLERİ!

100 gram karadut;

8,1 gram karbonhidrat,

1,3 gram protein,

1,5 gram lif,

2 miligram sodyum,

260 miligram potasyum,

36 miligram kalsiyum,

2 miligram A vitamini,

10 miligram C vitamini,

1,6 miligram demir içeriyor.

Sahurda 1 kase karadut yedim mistik cayı ılısın içicem sonra uyucam cok uykusuzum 😴😴

Bu aksamda yedim masallah ama artik tamam birazdan kahve iccem biraz leslie biraz eliptik yapcam zaten 8500 adımdayım biraz daha hareket katmam lazim
Bugün cidden çok kötüydüm hem boyle icim cekiliyo gibi hem uyku hali hem cok geldi falan simdi biraz daha iyi gibiyim
Yarına daha cok toparlarım
Hastaysan bu kadar yuklenme canim birden. İyilesince yaparsin illa ki.

Evet ebruya başlicam yine peşine bi cardio iyi olur ama yüklenmek istemiyorum sonra 1.5 saati buluyor sıkılıyorum tamamen bırakıyorum
O kadar uzun surmesin bence de. Ben de ayniyim. Cok uzun olunca cok uzun zaman yapilmiyo surekli surekli.

Kaç aylıktı senin kiz biraktirmaya da çözüm olur belki benimki sütüm az geliyo diye bırakmıştı ama mamada kullanıyodum ben bilemiyorum biri birini tutmuyo bunlarin
14 bitti canim. Ya benimki biberon emzik hicbirini kabul etmedi malesef. Onlardan biri olsaydi belki daha kolay biraktirirdim. Şimdi kara kara dusunuyorum nasi olcak diye. Bi de gecen ay bi hastalandi serum falan alcak kadar kotuydu. O donem iyice memeci oldu. Gece yarim saat bile uyumaz emmeden. :KK43:

Ya inanamıyorum nası yapıyosunuz böyle söyleyen çok kişi var aramıyorum artık diye
Ben kendimi tatlıyı bırakmış düşünemiyorum çok seviyorum
Ben de hic dusunemiyorum tatliyi biraktigimi. Ama soyle de bisey var. Karsinda yoksa evinde yoksa aramazsin tmm da bi ikram edildigi zaman da mi yemek istemiyo acaba cani? Ben biraksam bile uc bes gun olur. Uzun vadeli olabilcegini sanmiyorum hic ya

X