ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Şanslısın işte meyve hurma o tatlı isteğimi almıyor tatlıyla yaşarım ben
İnan bana ben tatlıdan vazgectiysem.Herkes geçer diyorum.Cunku aşırı tatlıyı severdim.Sabrettim artık canım ne hamur ne tatlı ne ekmek hiç istemiyor.İstemesinde zaten yediklerine saysin😀😀

İnan bana ben tatlıdan vazgectiysem.Herkes geçer diyorum.Cunku aşırı tatlıyı severdim.Sabrettim artık canım ne hamur ne tatlı ne ekmek hiç istemiyor.İstemesinde zaten yediklerine saysin😀😀
Ya inanamıyorum nası yapıyosunuz böyle söyleyen çok kişi var aramıyorum artık diye
Ben kendimi tatlıyı bırakmış düşünemiyorum çok seviyorum

Ya inanamıyorum nası yapıyosunuz böyle söyleyen çok kişi var aramıyorum artık diye
Ben kendimi tatlıyı bırakmış düşünemiyorum çok seviyorum
Çok basit valla .Elinin tersiyle itiyorsun.Bir daha sana hiç yaklasmiyor.Tabi ilk zamanlar zor oluyor.Onuda meyve havuç kuru kayısı öyle gecistirdim.Simdi onları bile aramıyorum.Butun kiloların sebebi sadece şeker bence.Tamamen basen ve göbek düşmanı hemen oraları sisiriyor.Yapabilursin bence .

Mistik Çayı Zayıflatıyor!
Kişilerde metabolizmayı çalıştırmasından dolayı da tercih edilen mistik çayı zayıflamak isteyenler içinde harika bir seçenek oluyor. Sindirim sorunu yaşayanlar, bağırsaklarında sorun olanlar ve pek çok kişi tarafından güvenle kullanılabiliyor. Zayıflama çayı olarak da bilinen bu çay obezite gibi sorunlar yaşayanlar tarafından da tüketilebiliyor.

Mide sorunlarının çözümünde de etkili olan mistik çayı, şişkinliği alarak kişilerin rahatlamasına yardımcı oluyor. Yemeklerden sonra ve ya önce mistik çayı içildiğinde yenilen yemeklerin hazmı da oldukça kolay bir hal alıyor. Mide bulantısı gibi sorunlar içinde bu çay kullanılabiliyor.

Mistik-%C3%A7ay%C4%B1-300x203.jpg

Şeker Hastaları Tüketebilir!
Şekerli bir aroması olduğundan dolayı pek çok kişi tarafından tatlı krizi zamanlarında da tüketilebiliyor. Tatlı yeme isteğini ortadan kaldırdığı için diyette olan kişiler tarafından tercih edilebilirken özellikle şeker hastalığı olan kişiler tarafından da tercih edilebiliyor. İçerisindeki tarçın nedeniyle şeker hastalarının şekeri dengelenebiliyor.

Manevi Sorunlarda Mistik Çayı!
Psikolojik olarak baskı ve stres altında olan kişilerde rahatlamayı sağlayan bu çay sayesinde kişiler rahat bir nefes alabiliyor. Ayrıca stres ve sıkıntı nedeniyle kişilerde oluşan baş ağrısını da alan bu çay banyo sorası rahatlatıcı etkisi ile vücudu sarıp sarmalıyo

Mistik Çayı Hazırlanışı Nasıldır?
Evde mistik çay yapmak istediğinizde malzemelerini kendiniz hazırlamanız gerekir. Ev yapımı mistik çay hazırlanışı şu şekilde olmaktadır:

• 4 adet karanfil
  • 1 çay kaşığı zencefil
  • 4 su bardağı süt
  • 1 çay kaşığı kadar tarçın
  • Çekirdek halinde 5 adet kakule
  • Rende halinde yarım çay kaşığı kadar muskat
  • 1 tane demlik poşette siyah çay
  • İsteğe bağlı olarak 1-2 yemek kaşığı bal
Demlikteki poşet çay ve bal dışındaki bütün malzemeleri derin bir tencere içerisine dökün. Kısık ateşte 5-6 dakika kadar pişirin. Karışım kaynamaya başladığında ise içerisine demlikteki çayı da ekleyin. 5 dakika daha kaynadıktan sonra ocaktan alın ve 5 dakika da dinlenmeye bırakın. Demlenen çayın içerisine balınızı da ekleyerek karıştırın. Bal eridikten sonra tüketebilirsiniz.

• Eğer hazır mistik çay almışsanız sütün içerisinde demleyerek de tüketebilirsiniz. Sütü ve ya suyu kaynayana kadar ocakta tutun. Kaynayan süte ve ya suya demlik halindeki mistik çayı da ekleyin ve 5 dakika demlendikten sonra tüketin.

Aslında bi baklava yiceğime 2 şekerli çaya mı alıştırsam kendimi
Çayda şeker hiç sevmem
Aman aman sevmiyosan hic alismaya calisma canim. Ben sekerli de seviyorum sekersiz de seviyorum cayi. Tatli istegimi oyle bastiriyim dedim. Cunku bi lokma iki lokma yetmemeye basladi tatlida. Cozutuyorum yemeye baslayinca

X