ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

İftarı yaptım 1 kase corba beni şişirdi 1 bardak su 300 cc önden içtim midemde yer kalmadı şimdi uzandım migrenim tavan yaptı 300 cc su yemek sonrası avmigran içtim sıkışık mideyle duruyorum 😑😑

Tarti eksi cikiyo canim kiloda sorun yol simdilik bakalim. 68i gordum sonunda. Kendimi zorlicam biraz. Gunde iki kez yapabilirsem daha iyi bi sonuc alirim diye düşünüyorum canim. Dun ölçüleri de aldim. Sonuc ne olcak acaba
Bu bi ay iyi idare etsek güzel olacak ben 1 taneyle bıraktığım için seviniyorum ama gece ne olur bilemem 😄

Ben bugün baya bir temizlik yaptım.İftara doğru yarım saat yürüyüş yaptım.Sonra duş alıp iftarımızı açtım.Cok şükür bugün sağ salim atlattım.Darisi yarına artık .İftarda da toplam 547 kalori aldım.

Selam uğrayamadım kac gündür pek iyi hissetmiyorum kendimi
Grip oldum yine once boğaz yanma arkasından burun akıntısı faln yanında regl katmerli anlicaginiz

Bugünde sersem geziyorum regl olduğum için tutamıyorum oruç anca bitti gitti haftaya kısmet bakalim
Gecmis olsun canim ust uste gelmis hepsi. Kaptan saglikla ilgili durumlarda istisna yaparız gibi bi seyler diyodu sanki. Sen yine yazabilirsen yazmaya calis bikac mesaj bu iki gun. Cok kotuysen tabi hic dusunme burayi

Taşınıyorsunuz dimi hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.
Toplan toplan gereksiz şeyleri at kullanılabilir olanları ver birilerine...
Amin canim sagolasin. Aynen oyle yapicam ya esyanin hamalligini yapmisim resmen. Ev esya dolup tasmis. Kiyafetleri falan ayikliyorum yavastan. Kiyafet kumbrasina koca bi poset gitti bile. Dahasi da cikar insallah.

X