ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Bugun benim kizda bi sakarlik mi desem huysuzluk mu bi sey var. Kalktigi gibi duz yolda dusup dudagini yaraladi. Sonra Kafayi vurdu. Sonra bi saat boyu icli icli agladi. Sukur uyuttum simdi. İnsallah guzelce uyur uzun bi sure.
Bazı günler böyle oluyor allah sana sabır versin çok ihtiyacımız oluyor onlar da iyi olsun inş

Bu hurma bana göre ama 3 öğün fazla ve bi hafta sadece hurma yoğurt mu yiyo bunu yapamam

Yani aslinda fark edilmiyosa sen de mutluysan o kadar kasmana gerek de yok. Biraz fark edilip kilon iyice artmaya baslayinca kontrol altina alirsin. Bosuna bu kadar strese girme bence.
Ben çok farkediyorum sıkıyor iç bacaklarım çok var kotlarımı üzerimde hiç beğenmiyorum aynaya bakmaktan soğudum ama üstüm incedir kol göğüs yok göbek var ama abartı değil alt bölgeden alıp veriyorum kalça güzel olur dolgunlaşır ama bacak kalınlaşır o yüzden mi bilmem pek farketmiyolar eşim de böle çok iyisin verme diye diye saldım aslında kendimden çok rahatsızım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…