ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Ozellikle basen bacaklar falan hic guzel degil. Bi de kollarim. Ramazanda iftar sonrasi eliptik mi yapsam napsam bilemedim. Of onun icin de cocugu kocaya emanet etmek lazım. O da cok uykusuz oluyo ramazanda. Erkenden yatar uyur
Tartiya degilde ölçülere odaklan
Ne kadar olsada doğum yaptin vücut genişledi daraldı saldı kendini toparlaması icin kilo vermek önemli tabi ama biyandanda hareketlerle desteklemek lazim

Dun yapıyorum dediğim
Sabah 500ml içecek
Öğlen salata
Aksam 500ml içecekti

Tarifi de toplam icin 4kabak 2kivi 3salatalik 2havuc 100ml beyazcay 1yk zeytinyağı
Umayvilla nin tarifi

Ben 12 de içecek
18de salata yedim
Bidaha içmedim tabiki dikkat etmek yaradı
Akşamda regl başlangıcı
Sabah tartildim -300 du
Hic yoktan iyidir dedim artik

Ben de onun wall sit olanini buldum. 15 saniyeyle basliyo. Bunu yaparim belki. Seviyorum o hareketi. Ama 26 gun boyu mekik hiiic cekemem

Faydasini gorursun insallah

Tartiya degilde ölçülere odaklan
Ne kadar olsada doğum yaptin vücut genişledi daraldı saldı kendini toparlaması icin kilo vermek önemli tabi ama biyandanda hareketlerle desteklemek lazim
Sıkılasmak lazim. O da dedigin gibi hareketle olcak mecbur. Of hic sevmiyom da spor yap terle falan.

Tadi nasildi? Sonuc iyi olmus. Bugun bagirsaklari iyi calistirir o yarina da eksi cikarsin bence canim.

Sana tilya ne kadar farkettirdi

Kansızlık için çekirdekli kara üzümü öneriyorum onunla kına kına bitkisinı kaynatıp blenderlıyorsun baya etkili bunu hemoglobini 6ya düşen biri olayak söylüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…