ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Benim kuzenin nisani olacak insallah ramazan bayraminda. Dugunune gidemem malum doguda olcaz diye nişana gidicem. O zamana kadar duzgunce incelmem lazim benim ya. Bugun en az 5 sene once giymis oldugum bi elbiseyi giydim. Hic hosuma gitmedi halim. Tartida kilo eksiliyo ama goruntu hep ayni gibi sanki. :KK43::KK43:
Ozellikle basen bacaklar falan hic guzel degil. Bi de kollarim. Ramazanda iftar sonrasi eliptik mi yapsam napsam bilemedim. Of onun icin de cocugu kocaya emanet etmek lazım. O da cok uykusuz oluyo ramazanda. Erkenden yatar uyur :olamaz::olamaz:
Tartiya degilde ölçülere odaklan
Ne kadar olsada doğum yaptin vücut genişledi daraldı saldı kendini toparlaması icin kilo vermek önemli tabi ama biyandanda hareketlerle desteklemek lazim

Dun yapıyorum dediğim
Sabah 500ml içecek
Öğlen salata
Aksam 500ml içecekti

Tarifi de toplam icin 4kabak 2kivi 3salatalik 2havuc 100ml beyazcay 1yk zeytinyağı
Umayvilla nin tarifi

Ben 12 de içecek
18de salata yedim
Bidaha içmedim tabiki dikkat etmek yaradı
Akşamda regl başlangıcı
Sabah tartildim -300 du
Hic yoktan iyidir dedim artik

Bende oruc ayına girince olçecem bakalım alacammı verecemmi cunki iki ogun yiyip yatacagız zaten sahurlucam o ara mekik cekmeyede başlicam 1 ay mekik cekecem dunku paylastıgım fotoya uyacam 5 gun dinleniyor 1 gun yapılmıyor 5 gun yapılıyordu bakalım 5 dinlenme vardı 26 gun mekik zorlayacak ama inşallah deger yaptıgıma 😊😊
Ben de onun wall sit olanini buldum. 15 saniyeyle basliyo. Bunu yaparim belki. Seviyorum o hareketi. Ama 26 gun boyu mekik hiiic cekemem :KK48:

Faydasini gorursun insallah

Tartiya degilde ölçülere odaklan
Ne kadar olsada doğum yaptin vücut genişledi daraldı saldı kendini toparlaması icin kilo vermek önemli tabi ama biyandanda hareketlerle desteklemek lazim
Sıkılasmak lazim. O da dedigin gibi hareketle olcak mecbur. Of hic sevmiyom da spor yap terle falan. :olamaz:

Dun yapıyorum dediğim
Sabah 500ml içecek
Öğlen salata
Aksam 500ml içecekti

Tarifi de toplam icin 4kabak 2kivi 3salatalik 2havuc 100ml beyazcay 1yk zeytinyağı
Umayvilla nin tarifi

Ben 12 de içecek
18de salata yedim
Bidaha içmedim tabiki dikkat etmek yaradı
Akşamda regl başlangıcı
Sabah tartildim -300 du
Hic yoktan iyidir dedim artik
Tadi nasildi? Sonuc iyi olmus. Bugun bagirsaklari iyi calistirir o yarina da eksi cikarsin bence canim.

28 nisan menum

Uyandım gunkurusu suyu gunkurusunu yedim

12 de kahvaltı 2 yumurta sarısı salatalık peynir zeytin ekmek

14 de yesil cay pazara gittim geldim( yesil cay içip yuruyüş yada spor yapıldıgında yag yakımı hızlı oluyor )

16 da turk kahvesi 3 gun kurusu

19 da 2 mercimekli köfte salata

23.30 da sutlu tarcınlı zencefilli yesil cay

29 nisan menumun devamını yazacam
😊

03.30 da sahur yapicam kahvaltı yumurta ekmek zeytin domates salatalık peynir nane maydonoz roka

@Sarellam @Muttapa7555
Sana tilya ne kadar farkettirdi

Demir eksizligi ve kansızlıgım için tuketmeye basladım ☺☺

Gun kurusunun faydaları

Gün kurusu, kimyasal işleme maruz kalmadan güneşte kurutulan kayısıdır. Kuru kayısının raf ömrünün uzatılması için kullanılan kükürtleme işlemi, özellikle astım hastaların olumsuz etkileyebilir. Bu sebeple organik gün kuruları, hem doğallığı hem de yüksek besin ve lif değeriyle tercih sebebi olabilir.

İçeriğinde A, C vitamini ile demir, fosfor, potasyum, kalsiyum mineralleri barındırmaktadır. Genellikle ara öğün olarak zayıflama diyetlerinde tercih edilir. Yemekten önce tüketilen gün kurusunun, hazımsızlığın giderilmesinde etkili olabileceği belirtilmiştir. İçeriğinde bulunan selülöz ve pektik özellikle sindirim sisteminin düzenlenmesinde etkili olabilir. 3-4 tanesi 1 adet meyve yerine tüketilebilir.

Gün kurusunun faydaları:

Sindirim sisteminin düzenlenmesinde,

Kabızlığın giderilmesinde,

Kalp sağlığında,

Göz sağlığında,

Tokluk hissininin sağlanmasında,

Zayıflama diyetlerinin desteklenmesinde,

Kansızlığın giderilmesinde,

Bağışıklık sisteminin desteklenmesinde,

Kas gelişiminde,

Kemik sağlığında,

Kolesterolün düzenlenmesinde,

Cilt ve saç sağlığında etkili olabileceği belirtilmiştir.
Kansızlık için çekirdekli kara üzümü öneriyorum onunla kına kına bitkisinı kaynatıp blenderlıyorsun baya etkili bunu hemoglobini 6ya düşen biri olayak söylüyorum😑

X