ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Yapmistim bi ara bunu. Ama yine ortada sıkılıp biraktim. Hurma cok besleyici zaten insan cok acikmiyo. Ama tatli tatli tatli baymisti. Yemek ihtiyacı cok hissettim. Baktim olmuyo biraktim. Kilo vermistim ama ne kadar gitti hic hatirlamiyorum
Denesemmi bende bilemedim 😊

ANDIZ PEKMEZİ FAYDALARI NELERDİR?

Andız pekmezi soğuk algınlığı, öksürük ve iltihapların baş düşmanıdır.
Şiddetli öksürüğü önleyen andız pekmesi boğazlardaki balgamı da azaltır.
Andız pekmezi ağızlarda oluşan yaraları gidermekte de etkilidir.
Saç dökülmelerini önler.
Andık pekmezi; bronşit, faranjit gibi hastalıklara oldukça iyi gelir.
Andız pekmezi ayrıca bağırsakta buluşan parazitleri engelleyerek basur ve ishal oluşumunu da engeller.
Çoğu insanın sıkıntılarından biri de idrar yollarında yaşanan problemlerdir, andız pekmezi idrar yollarında oluşan iltihapları da temizleri.
İltihaplara, dikenlere, çıbanlara karşı da andız pekmezi tavsiye edilir.
Kalp sağlığı açısından da önemli olan andız pekmezi, kalp sağlığını korur ve damarların tıkanmasını engeller.
Saç dökülmesine karşı da etkili olan andız pekmezi; doğal bir antioksidandır

30 nisan menum

Uyandım gunkurusu suyu gunkurusunu yedim

1 de 2 yumurta sarısı domates salatalık zeytin peynir cay ekmek

15.30 da 2 hurma yarım bardak yogurt

18 de 1 kase etli kuru fasulye 3 catal pilav yogurt

21 de yesil cay

Sarellam Sarellam Muttapa7555 Muttapa7555

Bugunku menumu yazayim.

Sabah
Yumurta
Peynir
Zeytin
Domates
2 dilim ekmek
2 kare cikolata
Cay

Aksam
1 kase mercimek corbasi
Tursu
Ayran

200 abs challenge 6.gun yapildi.
Tilya icmeyi unuttum.

Benim kuzenin nisani olacak insallah ramazan bayraminda. Dugunune gidemem malum doguda olcaz diye nişana gidicem. O zamana kadar duzgunce incelmem lazim benim ya. Bugun en az 5 sene once giymis oldugum bi elbiseyi giydim. Hic hosuma gitmedi halim. Tartida kilo eksiliyo ama goruntu hep ayni gibi sanki. :KK43::KK43:

Ozellikle basen bacaklar falan hic guzel degil. Bi de kollarim. Ramazanda iftar sonrasi eliptik mi yapsam napsam bilemedim. Of onun icin de cocugu kocaya emanet etmek lazım. O da cok uykusuz oluyo ramazanda. Erkenden yatar uyur :olamaz::olamaz:

Bugunku menumu yazayim.

Sabah
Yumurta
Peynir
Zeytin
Domates
2 dilim ekmek
2 kare cikolata
Cay

Aksam
1 kase mercimek corbasi
Tursu
Ayran

200 abs challenge 6.gun yapildi.
Tilya icmeyi unuttum.
Cikolatayı acken ye ara ogunlerde yıyebilirsin canım 😉😉

Bugun dayanamadim tok karna ölçtüm. Ayni cikti. Ac karna fark eder mi bilmiyorum. Yarin son gunumu de yapcam. Persembe olcerim tekrar ac karna. Hic faydasi olmadi be :KK48:
Bende oruc ayına girince olçecem bakalım alacammı verecemmi cunki iki ogun yiyip yatacagız zaten sahurlucam o ara mekik cekmeyede başlicam 1 ay mekik cekecem dunku paylastıgım fotoya uyacam 5 gun dinleniyor 1 gun yapılmıyor 5 gun yapılıyordu bakalım 5 dinlenme vardı 26 gun mekik zorlayacak ama inşallah deger yaptıgıma 😊😊

X