ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

26 nisan menu

Uyandım gunkurusu suyu ve gunkurusunuda yedim

12 de 1 yumurta tereyagında sarısı patlatılmamış ekmek zeytin peynir acık cay

Limon zencefil tarcın cayı

4 adet cilek

19 da 2 dilim tepsi böregi 1 bardak ayran

Limon zencefil tarcin cayı

Sarellam Muttapa7555

Günaydın kizlar.

Hala yogunlugum devam ediyor. 4.sezon anlaştığımız gibi 8 mayısta başlayacak. Tam geldigimde eski mesajları okuyup cevap vereceğim. Sizinle geyik yapmayı özledim :)

Hatirlatma :

Yarin 3.sezon için son gün. Tartı resimlerimizi yuklemeyi unutmayalım.
Muttapa7555

Yarin Menuler için de son gün. Sarellam bir ara tam menu bildirenleri yazarsin canim.

Mesaj sayıları için 8.mayis son gün. 500 mesaja ulaşmaya çalışalim.

Bana gelince :
Yaş pastaya başladım deli gibi yediğim de oldu ama bu kez kilomu korumayı başardım. Hatta yoğunluğum sebebiyle 50.6 lara düştüm bir ara. Yarin ben de resim yukleyecegim.

Yarin görüşürüz.

Vaaay guzel bi basari kaptan tebrik ederim.
Biz de ozledik seni. İnsallah yogunlugun kolayca biter de gelirsin.

Amin canım. İki yas sendromu yasadiniz mi? Cok zor diyolar
Yasıdım halada yasıyorum onu ister bunu ister yatarken gezmelik kıyafetini giymek ister daha boyuna bakmadan kıyafet secer birde ikizze işin daha zor bir birine inat ederler bir birini kıskanırlar daha neler neler iş yapıcakmiş baba su ister abı getirirse ben ben diye aglarlar babaya yada bana yardım edeceklermiş yapamacagı iş ise vermeyince deve kuşu gibi kafa yerde popo havada aglar oyle bekler sabrım kalmıyor parka gideriz geri gelmek istemezler parkım parkım diye aglarlar daha yazimmi

Ooo hoş geldiniz 50 lik hanım nasılsınız dersler nasıl seni bekliyoruz ne gelen var ne giden özledik canım hadi bakalım merakla foto bekliyoruz yarın tartılar yuzumuzun karasımı yoksa akımı görecegiz

Slm hanımlar nasılsınız bugun alış veriş yaptım cocuklara cogu kıyafetler küçülmüş bugun gezmekten bacaklarım agrımış ara ogunde yapmadım

27 nisan menum

Uyandım gunkurusu suyu gunkurusunu yedim

12 de peynır zeytın acık cay ekmek

Zencefil tarcın limon cayı

19 da yogurtlu ıspanak 2 adet mercimekli köfte 1 kase salata 1 bardak ayran

Acık cay içildi
Zencefil tarcın limon cayı içildi
23.30 gibi Gunkurusu suyu gunkurusunu yıcem

Sarellam Muttapa7555

. Yok yok yazma. Ne zaman basliyo acaba bu davranislar? Benimki 15.ayin icinde su an. Simdiden basladi. Abuk subuk her seye zirlamalara. Ayakkabisini alip agzina sokuyo. Yapma kizim pis dedikce inat eder gibi gozumun icine baka baka yapiyo ayni seyi. En son ayni seyi bin kez soylemekten bikip elinden alinca da ciglik kiyamet aglama basliyo. Daha bu buz daginin görünen kismi galiba.
Ay ikiz daha zordur dedigin gibi. Allah kolaylik ve bol sabir versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…