ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Kizlar bugun ne ogrendim.

1 kilo aldigimiz zaman bileklerimize 1.5 kilo, dizlerimize 3 kilo yuk biniyomus. 1 kilo diyip azimsamayin diyodu bi diyetisyen.

Baya aldım bi ben aldım sanırım aslında düzene sokmak istiyorum erteliyorum yiyorum böyle olmicak nası başlıyım ki yeni sezona diye yarışmayı bırakmayı düşündüm hala düşünüyorum açıkçası sonra artıyla başlasam ne olucak ki tekrar azmedip inerim diyorum

Emek verdin o kadar zay etme yazıktır bende kacamak yapıyorum ama kucuk zararsız kacamaklar 😁😁 al ver al ver daha cok yıpranıyoruz ...devam devam daha tamm demeye cok var
Bak bak menüme bak orda her öğün baklava sütlaç dönüyordu:KK70:
Ne ara bu kiloya çıktım hayatımda bi ilk
Sen motivesin ve buralardasın bahar rehaveti dedin duraklamaya girsen bile böyle devam edersen inersin devam💪

Taşınma da Allah yardımcın olsun canım bende burdan kopunca tartı aldı başını gitti en baştaki kilomdayım desem durumu anlatmış olurum :KK12:
Sagol canim allah razi olsun.

Oyy nettinnn. Neden oyle oldu ki kuzum ya? Gel sen buralara sık sık. Gelmeyince alip basini gidiyo valla. Ben de cok artilara cikmadim ama veremiyorum da. Surekli ayni sayiyi gormekten yildim artik.

Baya aldım bi ben aldım sanırım aslında düzene sokmak istiyorum erteliyorum yiyorum böyle olmicak nası başlıyım ki yeni sezona diye yarışmayı bırakmayı düşündüm hala düşünüyorum açıkçası sonra artıyla başlasam ne olucak ki tekrar azmedip inerim diyorum
Birakma birakma. Gel birlikte toparlayalim bence. Napsak da ciksak su moddan acaba.

X