ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

19 nisan menum regl oldum saat 16 civarı yedim yedim 😂😂

16.30 da yogurtlu ananas tarcın ceviz

18 de antep fıstıgı ezmesı limonlu su

19.30 da 1 kase mercimek corbası salata yarım tabak makarna 5 tatlı kasık irmik helvası

21 de(karşık cerez) yer fıstıgı antep fıstıgı cekirdek soda

(İçecekler)
Yesıl cay
sıyah cay
limonlu su

Çok acıkmışım 😂😂

Sarellam Sarellam Muttapa7555 Muttapa7555

1 adet yedim resimdeki kadardı antep fıstıgı ezmesi

images.jpg

Son düzenleme:
19 nisan menum regl oldum saat 16 civarı yedim yedim 😂😂

16.30 da yogurtlu ananas tarcın ceviz

18 de antep fıstıgı ezmesı limonlu su

19.30 da 1 kase mercimek corbası salata yarım tabak makarna 5 tatlı kasık irmik helvası

21 de(karşık cerez) yer fıstıgı antep fıstıgı cekirdek soda

(İçecekler)
Yesıl cay
sıyah cay
limonlu su

Çok acıkmışım 😂😂

Sarellam Sarellam Muttapa7555 Muttapa7555

1 adet yedim resimdeki kadardı antep fıstıgı ezmesi

Eki Görüntüle 2260439

Aç kalınca ne yicegini insan sasırıyo ya :KK70:

Selam kizlaaaar. Hadi asilalim artik. Ramazan oncesi ne kadar versek kar bence. Cunku ben ramazanda o aclikla baya bi yiyorum iftarda.

Malesef bu tasinma psikolojisi beni mahvetti. Hicbi duzen yok su an evde. Ne ev isi yapasim var ne yemek ne spor. Cok garip bi haldeyim. Önümüzde birsuru olasilik var. Es goturulen, goturulemeyen, goturulurse esyali aparta gidilen, lojmana gidilen vs vs. Elli tane muhtemel olay var. Esyalari ona gore ayarlamak lazim. Ben de ramazan oncesi ufaktan toparlanmayi istiyorum. Ama nerden baslicam neye gore toparlanicam kafamda elli cesit sey var.

Tilya cayim da daha gelmedi. :KK48:

Haftasonunu bekleyemem siparis vercem diye tutturdum. Bekleseymisim daha iyimis:KK53:

Pazartesi gelecek buyuk ihtimal.

Selam kizlaaaar. Hadi asilalim artik. Ramazan oncesi ne kadar versek kar bence. Cunku ben ramazanda o aclikla baya bi yiyorum iftarda.

Malesef bu tasinma psikolojisi beni mahvetti. Hicbi duzen yok su an evde. Ne ev isi yapasim var ne yemek ne spor. Cok garip bi haldeyim. Önümüzde birsuru olasilik var. Es goturulen, goturulemeyen, goturulurse esyali aparta gidilen, lojmana gidilen vs vs. Elli tane muhtemel olay var. Esyalari ona gore ayarlamak lazim. Ben de ramazan oncesi ufaktan toparlanmayi istiyorum. Ama nerden baslicam neye gore toparlanicam kafamda elli cesit sey var.

Çok zor ya allah yardımcınız olsun kuzum ne zaman belli olur tam olarak :)

Burdan kopmamaya calış yoksa artı geliyo cidden

Çok zor ya allah yardımcınız olsun kuzum ne zaman belli olur tam olarak :)

Burdan kopmamaya calış yoksa artı geliyo cidden
Amin canim sagol allah razi olsun. Cidden baya zorlaniyorum. Mayista belli olacak ama mayisin kaçı bilmiyorum.
Uzak kalinca gercekten kilo aliyorum ben de. Bi de kuzenimin nişan düğün isi var insallah ramazan sonrasi. O zamana kadar da biraz versem iyi olur :KK49:

14 gun kaldı ramazana sanırım .zor işin canım allah kolaylık versin

X