ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Amin canim sagol allah razi olsun. Cidden baya zorlaniyorum. Mayista belli olacak ama mayisin kaçı bilmiyorum.
Uzak kalinca gercekten kilo aliyorum ben de. Bi de kuzenimin nişan düğün isi var insallah ramazan sonrasi. O zamana kadar da biraz versem iyi olur :KK49:

Hayat telaşı iste kuzum herkesin ayrı detoks falan yapsana hem siskinliginide alir

20 nisan menum

Uyandım gunkurusu suyu içindeki 3 adetide yedim

12 de ceyrek ekmek arası peynir domates maydonoz pulbiber yaptım salatalık domates zeytın

14 de yesil cay

18 de dunden kalan mercimek corba 1 kase

20 de patlamış mısır cay

Limonlu su
Yesil cay
Ananas cay
Aralarda içtim

Sarellam Sarellam Muttapa7555 Muttapa7555

Günaydın kizlar bu arada:KK3:

Gece uyuyamadim. Sabah da erkenden kalkti benim kiz cok uykusuzum su an.

Siz nasilsiniz? tartilar ne alemde?

Uyku sevmeyen çocuklar doğurmuşuz demekki :KK70:

Valla ben iyiyim kahvaltı yapıyoruz tartıldım ama söylemicem size diger sezona kadar süpriz olsun bakalım hedefime erisebilicekmiyim :KK51:

Uyku sevmeyen çocuklar doğurmuşuz demekki :KK70:

Valla ben iyiyim kahvaltı yapıyoruz tartıldım ama söylemicem size diger sezona kadar süpriz olsun bakalım hedefime erisebilicekmiyim :KK51:
Aynen ya evet hic uyumuyo bizimkiler :KK70:

Afiyet olsun canim. Ben yine 70.0 ciktim. Su 68i bi goremedim. Benden supriz falan cikmaz buyuk ihtimal.
Sen ulasirsin bence hedefe. İyi gidiyosun

Benim mesaj sayım kactır acaba nasıl bakıcam :) Ikra meyra Ikra meyra
Canim konu basliginin altinda takibi birak butonunun yaninda 3 nokta var. Oraya tikla. Kimler yazdi diye bi sey cikiyo. Ona da tikla. Orda cikiyo. Suan 480 gorunuyo senin mesaj sayin. İlk sayfada da baslarkenki sayi yaziyo. Ordan hesap edersin :KK48:

Ben cevap veriyim dedim.Mesaj sayim artsin:KK48:

Canim konu basliginin altinda takibi birak butonunun yaninda 3 nokta var. Oraya tikla. Kimler yazdi diye bi sey cikiyo. Ona da tikla. Orda cikiyo. Suan 480 gorunuyo senin mesaj sayin. İlk sayfada da baslarkenki sayi yaziyo. Ordan hesap edersin :KK48:

Ben cevap veriyim dedim.Mesaj sayim artsin:KK48:

Aa supermis kuzum valla öğrenmiş oldum cok sağol :KK60:

X